Ubytování na Mallorce: Beverly Playa Mallorca

Mallorca

Dovolená v opravdu horkých oblastech je pro většinu z nás jakýmsi balzámem na prokřehlé kosti. Mnohé ostrovy jsou teplotně naprosto skvělé. Například počasí Mallorca nabídne vynikající, a když si seženete to správné ubytování, máte vyhráno. Dovolená Mallorca se musí rozhodně nést v duchu příjemných chvilek v hotelu. My se podíváme na hotel Beverly Playa Mallorca, který má stoprocentně co nabídnout.

Mallorca

Tříhvězdičkový komplex Beverly Playa Mallorca

Pobyt přímo na pláži v luxusním hotelu si musí chválit prakticky každý. Moderní komplex Beverly Playa Mallorca není žádnou výjimkou. Hotel se nachází přímo u promenády ve velmi klidné části letoviska. Ostatně užívat si pohodových chvilek budete moci jak na samotné pláži, tak i u terasovitě ležících hotelových bazénů, nebo u vířivky. K dispozici jsou zde mimo jiné také sauna, mini golf, tenisové kurty. Celý areál je bezbariérový a ve večerních hodinách můžete vyrazit například na hotelovou diskotéku.

Stylové ubytování

Ubytování v tomto hotelu je čisté a stylové. Dvoulůžkové pokoje nepostrádají klimatizaci a je zde i barevný televizor, sociální zařízení a balkón. Pokud vás bude víc, lze využít i možnosti jedné přistýlky. Děti do sedmi let mají nárok na tuto přistýlku zcela zdarma. Zajímavé jsou ale i slevy pro děti do 15 let. Když si připlatíte, budete moci bydlet i v nově zrekonstruovaných pokojích označovaných jako superior.

Palma de Mallorca

Stravování dle libosti

Stravování se různí podle toho, co si objednáte. Klasiku představuje zejména polopenze, která bývá kalkulována v ceně pobytu a je řešena v podobě švédských stolů. Za určitý příplatek můžete samozřejmě mít i all inclusive, která také pojímá švédské stoly. Samozřejmostí jsou i místní vynikající zákusky káva. Ve spojení se zdejším všudypřítomným sluncem vás dovolená v těchto končinách bude bavit.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.