Vaši podřízení ocení profesionální teambuilding v krásných prostorech

Teambuilding

Vedení dlouhodobě stabilní a úspěšné společnosti vyžaduje extrémní trpělivost, inteligenci a neustálou péči nejen o vaše klienty, nýbrž i o samotné zaměstnance. Právě ti mají totiž nezanedbatelný vliv na celý chod firmy, protože bez jejich přičinění byste zkrachovali. Jakým způsobem je potěšit a zároveň stmelit kolektiv?

Nešetřete na detailech

V naší malé zemi bohužel stále přetrvává mylné vědomí, že lidé jsou motivováni pouze finančním ohodnocením. Spokojenost se skládá nejen z pravidelných plateb, ale i z celkového přístupu zaměstnavatelů. Nezapomínejte tudíž svým podřízeným poskytnout něco navíc, čeho se u jiných firem nedočkají.

Konferenční prostory Foto: equitana.cz

Příkladem je firemní teambuilding v prostorech Hotel Resortu Equitana, který naleznete v Martinicích (hodinu cesty z Prahy). Dočkáte se konferenčních prostor, lázeňských procedur, bazénu, vyhlášené restaurace, koní, bowlingu, malebné přírody v okolí a dalších příležitostí, jež vám nabízí více než 150 000 m² zábavy.

Základem všeho jsou teambuildingové aktivity šité na míru vašim konkrétním požadavkům. Nepřeberné množství variant vám umožní podniknout lukostřelbu, kreativní dílny, dračí lodě, lidský stolní fotbálek, manažerský orienťák a další zábavné činnosti. Záleží čistě na vás, protože fantazii se vážně meze nekladou.

Podívejte se sami

Velkým hitem jsou především firemní akce s ubytováním, tudíž se nemusíte omezovat jen na jedno odpoledne a stihnete více aktivit. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédněte si pestrý výčet možností a naplánujte si nezapomenutelné chvíle s vašimi zaměstnanci. Ti vám za to poděkují nejen svým úsměvem, ale samozřejmě i větším pracovním nasazením a pořádnou dávkou loajality. V případě jakýchkoliv dotazů či zvláštních přání se nebojte použít některý z uvedených kontaktů a domluvit se s majiteli Equitany.

Náhledové foto: equitana.cz

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.