Vydejte se na cesty s dokonale čistým vozem

Automyčka Express

Chystáte se momentálně na dovolenou anebo uvažujete o nějakém pobytu v blízké budoucnosti? Pokud ano, měli byste na cesty připravit i vaše auto, a to nejen po motorové stránce. Vyplatí se i jeho precizní úklid. Soustředit byste se při něm měli jak na čištění interiéru, tak i exteriéru vozu. My se v následujících řádcích budeme soustředit na možnosti, které se vám nabízejí a doporučíme i spolehlivou společnost, jež se vám o automobil dokáže komplexně postarat.

Profesionální mytí aut

Rozhodnete-li se pro úklid a čištění vašeho automobilu, měli byste volit profesionální služby. Výbornou volbou je Automyčka Express, která nabízí pestré portfolio svých služeb. Disponuje nejmodernějšími technologiemi používanými k mytí a čištění vozů. Samozřejmě se jedná o ryze ruční mytí, které je k automobilu co možná nejšetrnější a nezanechává na jeho kapotě ani v interiéru žádné stopy. Vynikající je i čištění za pomocí nanotechnologie, jež dostane z povrchu jakékoli potenciální původce infekcí.

Automyčka Express Praha

Vše v souladu s ekologií

Na rozdíl od mytí vozů v domácím prostředí se u zmiňované společnosti lze spolehnout na maximální důraz, který klade na ekologii. Celý proces čištění vozu probíhá v souladu s platnými evropskými normami EU – ISO 9001 a ISO 14001. Velmi důležité je i ekonomické hledisko. Za vynikající ceny můžete mít váš automobil dokonale vyčištěný, zatímco pro domácím postupu byste plýtvali jak vodou, tak i energií a v nespolední řadě drahými saponáty. Automyčka Express se zkrátka o vše postará.

Vynikající dostupnost služeb

Zatímco mnohé myčka automobilů má pouze několik málo poboček, Automyčka Express dokáže pokrýt území celé České republiky. Pobočky najdete ve většině velkoměst typu Prahy, Ostravy, Brna, Plzně a dalších. Nachází se ve velkých obchodních centrech, takže mytí si můžete zpestřit nákupem.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.