Využijte mimosezónní akce ve slovenských lázních

Hlavní sezóna ve všech slovenských lázních trvá zpravidla od začátku května do konce září. V ostatních měsících roku je ubytovací kapacita vytížena o něco méně a hoteliéři i provozovatelé lázní nabízejí na své služby opravdu velké slevy.

Kde výhodně nakoupit

Pokud se vám podaří vybrat pro svůj pobyt opravdu málo žádaný termín, může se cena vašeho lázeňského pobytu snížit až o 70%. Nejpříznivější období pro slevy nabízí listopad a prosinec s výjimkou vánočních svátků a Silvestra. I když venkovní počasí nebývá v tu dobu zrovna příznivé, vyhřívané areály lázní jsou velmi přívětivé.

Slevy na svých internetových stránkách nabízejí většinou samotné hotely. Stačí zavolat na uvedený telefonní kontakt, potvrdit termín a těšit se na dovolenou. Celé balíčky lázeňských služeb spojené například s návštěvou historických památek nebo probíhajících výstav dokáží zajistit specializované cestovní kanceláře. Plusovým bodem je zde navíc doprava až na místo. Vyplatí se také sledovat stále populárnější slevomaty, které díky velkému objemu nasmlouvaných služeb dokáží srazit ceny ještě o stupínek níže. Lázeňský pobyt je ovšem položkou poněkud dražší, takže je určitě vhodné nakupovat pouze u ověřených prodejců slevových nabídek, kteří působí na trhu už několik let.

Mimosezónní lázeňské bonusy

Hotely i lázeňská centra se snaží hosty nalákat i díky různým bonusům. Může jít například o večeře nebo snídaně zdarma, nabídku zlevněných masáží nebo vstupy do VIP prostor. Výjimkou nebývá ani 1 bezplatné saunování či jiná odpočinková procedura za den. Např. komplex Tatralandia Holiday Resort, který standardně omezuje běžný vstup do Wellness a Aqua prostor na tři hodiny, nabízí zastavení tohoto času při absolvování veškerých lázeňských procedur. Pokud si tedy vhodně nakombinujete pobyt v bazénech a saunách s léčivými masážemi nebo zábaly, můžete si jejich pohostinnosti užívat třeba celý den.

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.