Wellness Clarion Ostrava

Wellness Clarion Ostrava

Hledáte-li ubytování v Ostravě pro sebe nebo pro více osob, vyplatí se vsadit na welllness Clarion Ostrava. Tento hotel se nachází zhruba 4 kilometry od rušného centra severomoravské metropole. Do srdce Ostravy se dostanete pohodlně městskou hromadnou dopravou anebo vlakem. Daleko nejsou ani silniční tahy spojující Ostravu nejen s Brnem, ale i se zahraničními městy, a to především těmi polskými. V následujících řádcích se tedy soustředíme na služby, jež tento čtyřhvězdičkový hotel dokáže nabídnout.

Wellness Clarion Ostrava bazén

Clarion Congress Hotel Ostrava nabízí luxus

Hosté se v tomto hotelu mohou spolehnout na komfort čtyřhvězdičkové ubytovací kapacity. Vybrat si mohou z celkem 169 moderně zařízených pokojů, které svým vzhledem nadchnou. Kompletně jsou veškeré pokoje i apartmány vybaveny klimatizací, telefonem a televizorem připojeným k satelitu. Součástí pokojů jsou i sociální zařízení a v neposlední řadě nemůžeme opomenout ani Wi-Fi připojením zdarma.

Kongresové centrum Clarion

Největší kongresové centrum

Ideální je wellness Clarion Ostrava pro firemní akce, a to zejména díky největšímu kongresovému centru na Moravě. Jeho celková kapacita je stanovena na 1 620 hostů. Hotel je vybaven i 10 reprezentativními salónky zabírající celkovou rozlohu 2 000 m2. Největší sál s plochou 782 m2 pojme až 900 osob. Moderní konferenční technika podpoří celkovou atmosféru i kvalitu komunikace, takže zmůžete být jisti všeobecnou spokojeností přítomných. V blízkosti hotelu se navíc nachází Ostrava Aréna a městský stadion.

Wellnes Clarion

Další nabídka hotelu Clarion

Navštívit budete moci i oblast Vítkovic typickou industriálním vzezřením. V nekuřácké restauraci Benada si budete moci dát nějakou specialitu. Kapacita této restaurace je 150 osob, takže se zde dají pořádat i větší akce. Ve vodním a saunovém světě v Ostravě si užijete klasickou finskou anebo tropickou saunu.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *