Hotel Synot

Hotel Synot Staré Město: Vynikající wellness za minimum ceny

Chcete-li zažít pohodový wellness na Moravě, vsaďte na Hotel Synot Staré Město. Právě on totiž nabízí vcelku zajímavé relaxační centrum se službami za vynikající ceny. Určitě tedy stojí za to přečíst si něco o tomto wellness centru a také o možnostech, které hotel nabízí skrze svou vcelku příhodnou polohu. Buďme tedy konkrétnější a uveďme si nejen výčet služeb hotelu, ale i mnohé zajímavosti a možnosti trávení volného času na výletech.

Hotel Synot wellness

Skvěle vybavené wellness centrum

V první řadě láká hotel Synot skvěle vybaveným wellness centrem. Trochu zamrzí pouze šatna, která je tak trochu vybydlená a sprchy se starším obložením. Samotné vířivky a bazén s protiproudem a vodotryskem jsou vynikající a určitě si v nich budete hovět. Optimální je vyrazit prvně do bazénu a následně až do vířivek s teplotou vody okolo 36 stupňů Celsia. Při opačném sledu vám bude v bazénu zima a bude nutné rozehřát se pohybem. Mimo bazény se nachází ještě parní aroma sauna. Pokud se chcete pouze prohřát, je k dispozici tepidarium.

Hezké pokoje a skvělá gastronomie

Ubytovat se můžete v precizně vybavených pokojích o různých dispozicích. Ty disponují také trezorem, televizí a připojením k wi-fi, jež je bezplatné. Veškeré součástí hotelu jsou kompaktně umístěny u sebe stejně jako restaurace. Mnohé recenze Hotel Synot proslavily právě chválou na zdejší kuchyni. Vynikající volbou je třeba koleno pro dva, které bývá součástí nejrůznějších cenových akcí.

Hotel Synot ubytování

V okolí se nudit nebudete

Poloha hotelu Synot je vynikající. Okolo hotelu se můžete projít a dojdete až do centra Uherského Hradiště. Patříte-li mezi milovníky lyžování, vydejte se autem na Stupavu. Výbornou volbou je i obec Modrá, kde se nachází známý archeoskanzen. Podívat se můžete i do Velehradu a na velké akvárium.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *