Wellness

Aquapark Pardubice láká moderním wellness centrem

Nový pardubický aquapark vábí své návštěvníky především do moderního wellness centra. O faktu, že ve zdejším vodním světě můžete využít nespočet nejrůznějších atrakcí, které budou bavit děti i dospělé, není třeba diskutovat. My se zaměříme spíše na wellness centrum, v němž si jistě najdou své chvilky všichni, kteří potřebují pomoct sému unavenému tělu. Z vybavení můžeme jmenovat například solnou lázeň, infrakabinu anebo bylinkovou prohřívánu a mnohá další lákadla, o nichž bude ještě řeč.

Nedílná, leč oddělaná součást aquaparku

Velkou výhodou wellness centra je především fakt, že není spojeno přímo s vodním světem. Panuje zde proto mnohem klidnější a pohotovější atmosféra. Za jednotlivými procedurami vede ochoz okolo recepce. Přímo pod vámi se bude nacházet největší vířivka. Vleze se do ní celkem 12 lidí a jedná se o dominantní část celého wellness centra. Na ochozu si můžete klidně posedět anebo poležet na lehátkách, jež jsou zde připravena.

Vtipně řešená sluneční louka

V německých wellness centrech jsou sluneční louky naprosto nezbytnou součástí, bez které se to vše neobejde. V Pardubicích na tuto klidnou část wellness mysleli taktéž. Možnost nechat se hřát sluníčkem zejména podzim a v zimě je pro mnohé velkým magnetem. Možná trochu škoda, že není ve wellness centru žádná externí zóna, která by zavedla jeho návštěvníky mimo budovu na nějaký krytý prostor. Došlo by k zajímavému oživení.

Sauny, masáže, co hrdlo ráčí…

Vyrazit můžete do velké vířivky, kam se hodí bez oděvů, anebo třeba na nejrůznější masáže. DO masérny se ale vydejte až po absolvování pobytu v infrakabině, kde si své tělo dokonale prohřejete. Jinak můžete vyrazit do finské sauny anebo si naopak užívat v tureckých lázních s vtipně řešeným výduchem páry. Zapomenout nemůžeme ani na ochlazovnu v podobě unikátní sněhové jeskyně. Budete se zkrátka bavit a relaxovat, a to za 220 korun na 120 minut.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *