Lázně Poděbrady

Jak nabízí lázně Poděbrady seniorské pobyty v hotelu Bellevue – Tlapák ****

Lázně Poděbrady patří dlouhá léta mezi známá lázeňská města a rozhodně není od věci vybrat si právě tady nějaký zajímavý pobyt. My se budeme soustředit třeba na seniorské pobyty v těchto lázních. Naším tipem bude hotel Bellevue – Tlapák ****. Právě on se nachází v samotném srdci celého lázeňského centra, takže to odtud budete mít kamkoli blízko. Najdete jej u slavných květinových hodin. Ostatně přímo do samotného hotelu byl sveden pramen minerální vody Poděbradky, která má podle všeho vynikající relaxační účinky. Co tedy všechno hotel nabídne?

Vlastní rehabilitační centrum

Hotel Bellevue – Tlapák **** se může pochlubit vlastním relaxačním a rehabilitačním centrem. Profesionální personál se vám bude věnovat a vy se budete cítit jako v peřince. Léčebné a relaxační procedury probíhají v moderních prostorách a k dispozici jsou vám ty nejznámější přístroje. Vaše tělo i duše budou hýčkány a vy si budete moci dokonale užívat. K dispozici je také menší fitness beauty & care centrum, jehož součástí je kadeřnictví, nehotové studio, kosmetika a v neposlední řadě i pedikúra. V restauraci si budete moci dát skvělé specialisty, a to klidně i na zahrádce s výhledem na kolonádu.

Moderní balneocentrum

Jednou z hlavních předností celého hotelu je super moderní balneocentrum. Právě ono nabídne spousty zajímavých procedur, z nichž bychom mohli jmenovat například minerální uhličitou koupel anebo masáže všeho druhu. Výbornou volbou je také floating. Mrtvé moře. Vynikající je také magnetoterapie. Jinak zde také často jezdí regenerovat lidé, kteří potřebují cvičení po mozkové cévní příhodě. Zapomenout nelze ani na muzikoterapii, aplikaci laseru a plynové injekce.

Wellness centrum Alfa

Velmi oblíbené je také wellness centrum Alfa. Tady si lidé oblíbili především tradiční masáže lávovými kameny anebo čokoládový parafín určený na unavená chodidla. Užívat si budete moci i komplexní detoxikační medové masáže anebo skořicového zábalu, který by měl zatočit s celulitidou.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *