Chuchle Arena jako místo pro firemní akce

Pokoj

Přemýšlíte, kde uspořádat letošní firemní vánoční večírek? Kam pozvat hosty na konferenci? Nebo v jakých prostorách by se hodilo uspořádat rodinný den pro zaměstnance a jejich rodiny? V Praze pro vás máme skvělý tip.

O jezdeckém areálu Chuchle Arena jste pravděpodobně již slyšeli. Zřejmě ale netušíte, že ji jde využít také pro eventy v Praze. Prostor vhodných pro vaše firemní setkání je přitom mnoho.

Konferenční prostory s variabilním uspořádáním

Ať už sháníte vnitřní nebo venkovní konferenční prostory v Praze, Chuchle Arena Praha je nabídne. Z vnitřních prostor je k dispozici salonek WINDSOR, menší salonek NORA JEANE. Venku pak lze využít menší či větší strečový stan. Stoly je možné uspořádat do tvaru U, školního sezení, divadelního uspořádání či banketu. Samozřejmostí je vybavení projektorem, plátnem, wi-fi a ozvučením.

KůňFoto: Chuchlearena.cz

Vnitřní i venkovní eventy všeho druhu

V závislosti na počtu osob na vaši akci lze využít salonek ASCOT s výhledem na závodiště, DERBY CLUB nebo PRESIDENT suite. Parádní je také hotelové lobby, pro opravdu rozsáhlé akce se pak hodí velká sázková hala, případně malá sázková hala a restaurace.

V letním období je velká poptávka po prostorech venku, být na čerstvém vzduchu je příjemnější. Využít se dá kolbiště, jezdecká hala, případně stan na travnatých a jiných venkovních plochách areálu.

Proč právě Chuchle Arena Praha?

Těch důvodů, proč si pro firemní akce v Praze vybrat zrovna Chuchle Arenu, je opravdu mnoho. Výhodou je například snadná dopravní dostupnost, nebo originalita. Pořádání akcí v dostihovém areálu je něčím doopravdy výjimečným, ovšem ne cenově nedostupným. Domluvte se individuálně, personál Chuchle Arena Praha vám se vším ochotně pomůže. S pořádáním firemních akcí všeho druhu zde mají zkušenosti. Samozřejmě zajistí i občerstvení a ubytování, pokud je to potřeba.

Náhledové foto: Chuchlearena.cz

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.