Prima Life Makadi Bay

Chystáte se do Hurghady? Co třeba hotel Prima Life Makadi Bay?

Rádi byste se vyhnuli sychravému podzimu, případně kousku zimy a vyrazili za sluníčkem, teplem a pohodou do Egypta? Pak se nabízí především tradiční centrum turistického ruchu v Hurghadě. Toto letovisko Má stoprocentně co nabídnout. Vždyť hotely v Hurghadě patří mezi ty nejluxusnější a existuje zde spousta resortů, jež stojí za to navštívit. My se podíváme na Prima Life Makadi Bay. Nabídneme vám malou recenzi tohoto hotelu.

Prima Life Makadi Bay

Ubytování pro všechny generace

Jestliže hledáte oázu klidu a pohodlí ukrytou ve všudypřítomné zeleni, pak jste na správném místě. Relax tady najdou jak senioři, tak i mladé páry anebo rodiny s dětmi. Typický je hotel především velmi milým personálem, čistotou a také pořádkem. Možná se to zdá, ale tyto věci nejsou v Egyptě všude samozřejmostí. Stejně tak si v Prima Life Makadi Bay budete užívat skvělého stravování a možností trávení času třeba pohybovými aktivitami.

Prima Life Makadi Bay

Skvělé jídlo a zmrzlina přímo na pláži

Hotel Prima Life Makadi nabízí mimo jiné také výbornou kuchyni. Samozřejmostí je all inclusive. Dopřát si tedy nejrůznějších pokrmů budete moci kdykoli v průběhu dne a klidně i ve večerních hodinách. Drinky, káva a alkoholické nápoje jsou zde k dispozici ve spoustě různých podob. Jestliže milujete zmrzlinu, pak si ji budete moci dát na pláži, a to prakticky ve zcela neomezeném množství.

Prima Life Makadi Bay

Spousta pohybových aktivit

Nudit se v tomto hotelu jistě nebudete. Vyrazit můžete kupříkladu do nově vybavené posilovny. Jinak zde najdete také kurt na plážový volejbal anebo šipky. Pokud budete chtít vyrazit pod vodní hladinu, uděláte si jednoduše kurz potápění. Přímo v bazénu se bude konat aquapedikúra. Pro děti tady mají spousty animačních programů. Hodně oblíbené jsou zdejší tři tobogány. Vyrazit můžete i šnorchlovat a prohlížet si kouzelné korály.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *