for-beauty-protext2

Drag Queen a další zajímavosti se představí v první polovině října na FOR BEAUTY

Milovníci kosmetiky, dokonalých nehtů, zdravých a krásných vlasů i fanoušci zdravého životního stylu by měli opravdu zpozornět a připravit se na výjimečnou událost. Letos si totiž opět užijí svůj oblíbený veletrh FOR BEAUTY se vším všudy.

Veletrh krásy FOR BEAUTY je letos výjimkou, protože všechny obdobné akce byly zrušeny. A kdy ho můžete navštívit? 8.–9. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Těšit se můžete na množství zajímavých programů

K dispozici vám bude nehtová modeláž, manikúra a pedikúra, nejrůznější kosmetika a produkty určené pro péči o vlasy a zdravý životní styl. Seznámíte se s aktuálními trendy v těchto oborech a využít můžete i bezplatných konzultací s odborníky. Během nich vám tito specialisté nabídnou výběr toho nejlepšího přesně pro vás. A co je ještě lepší – většinu výrobků na FOR BEAUTY pořídíte s báječnými veletržními slevami.

Foto: ČTK

A které významné osobnosti české krásy přislíbily účast, s vlasy vám poradí známý kadeřník Tomáš Arsov. Nebude chybět ani vývojářka kosmetiky Lenka Průšová, od níž se dozvíte nejrůznější šikovné a důležité tipy a triky v péči o pleť. Domácí manikůry s vámi projdou školitelky značky OPI a bohyně barev Nikola Pavlíčková se pochlubí svou novou kolekci barev na vlasy Colour by Nikola.

Neotřelá show a kontroverzní téma

Ale to není zdaleka všechno. Pokud sem míříte hlavně za zážitkem, připravte se na vskutku neotřelou show na kontroverzní téma Drag Queen makeup. Odehraje se v pátek i v sobotu, a to přímo v expozici Institutu. K dispozici bude i speciální make-up point, kde je možné se nechat zdarma nalíčit úspěšnými absolventkami právě z Make-Up Institute Prague.

A pokud se těšíte hlavně na soutěže, neměli byste opomenout Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights, Módní přehlídku s vítězi a finalisty prestižní soutěže Muž roku 2021 a Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup. Program je tedy opravdu pestrý.

Náhledové foto: ČTK

Zdroj: FOR BEAUTY představí zkrášlující novinky | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *