Hledáte ráj na Zemi? Co třeba Bahamy, Bali či Jamajka

Atlantis Paradise Island

Hledáte nápad, kde strávit dovolenou u moře? Pokud zbožňujete exotické prostředí a máte našetřeno trochu peněz, zamiřte do zářivých a krásných letovisek, kam jezdí na výlety světové celebrity.

Extravagance, ze které se vám budou klížit oči. I když je to mnohdy nemožně, jedná se o větu, která popisuje místa, kde své dovolené prožívají různé „hvězdy“. Která letoviska jsou mezi celebritami obzvláště rozšířená?

Bahamy nikdy nezklamou

Například takové Atlantis Paradise Island je velké letovisko, které disponuje i aquaparkem. Letovisko se nachází na ostrově Paradise – čili Ráj, a věřte, že k němu nemá opravdu daleko. Jedna noc vás zruinuje, ale užijete si zde spoustu zábavy. Ale zamyslel se někdo nad tím, proč je pořád vše tak drahé? A navíc, proč celé dny trávit v aquaparku, když můžete využít přírodní koupání?

Resort na Bali

Ano, jedná se skutečně o jedinečný resort, kde si odpočinete v síti luxusních domků ve stromech. Tuto dovolenou můžete brát jako únik z každodenního života a prožití nádherných chvil. Místo lze brát i jako útočiště pro dobrodruha. Pár strávených dní v resortu vás navždy změní.

Foto: Pixabay

Zažijte pohádkové dny v Jamajském hotelu

Pokud sníte o opravdové nádheře s nezvyklým prostředím, pak vás dovolená v hotelu Rockhouse na Jamajce zaujme. Ale nenechte se zmást, protože tento luxus si může dovolit jen opravdu málo lidí. Mezi celebritami je oblíbeným místem pro dovolenou kvůli snadné dostupnosti! To, co je na místě opravdu zajímavé, jsou apartmány nad mořem.

Foto: Flickr, Karl Stanton, https://www.flickr.com/photos/lynt/35683982113

Dům, kam smí jen vyvolení?

Jen si to představte, jste na opuštěném ostrově v luxusním utajení domě, o kterém ví jen pár zasvěcených a dovnitř mohou jen vyvolení. Není to paráda? A takovéto místo existuje – jde o ostrůvek Bregancon na jihu Francie. Z původně pirátské skrýše je vybudována královská pevnost, kam jezdí na dovolenou francouzští prezidenti!

Zdroje info: kudyznudy.cz, novinky.cz

Náhledové foto: Pixabay