Hotel Royal Prague

Hledáte wellness hotel v Praze? Zkuste Hotel Royal Prague v Karlíně

Praha je pulzujícím velkoměstem, které nabídne jak pracovní příležitosti, tak i spousty zajímavosti, kulturních akcí a zkrátka skvělé vyžití. Ať už se sem chystáte za jakýmkoli účelem, rozhodně se vyplatí najít předem elegantní ubytování, jež nezklame. Naším tipem je Hotel Royal Prague, na jehož služby se v následujících řádcích zaměříme mnohem podrobněji. Nadčasová budova mající tradici je jen jednou z mála přednosti tohoto hotelu.

Hotel Royal Prague

Strategická poloha pro každého

Hotel Karlín se vyznačuje především velmi výhodnou polohou. Optimální je jak pro zákazníky z oblasti byznysu, tak i pro turisty, kteří si přijeli prohlédnout hlavně historické centrum Prahy. Budova leží přímo v srdci Business City. Do centra Prahy se dostanete jednoduše a rychle metrem. Stačí zdolat pouze 2 zastávky. Pěšky se pohodlně dostanete na Staroměstské náměstí anebo k dalším památkám včetně Pražského hradu.

Stručná charakteristika hotelu

Budova hotelu je postavena ve stylu boutique hotelu. Ten se vyznačuje elegancí a důrazem na každý detail. Ubytování nabízí tento hotel v Praze 8 v celkem 196 luxusně vybavených pokojích. Součástí pokoje je také sociální zařízení. Samozřejmostí jsou postele vybavené kvalitními matracemi. Zapomenout nelze ani na další výbavu, mezi niž patří TV, klimatizace, minibar a příslušenství určené pro přípravu čaje a kávy.

SPA Hotel Royal Prague

Pracujte a užívejte si

Kompletně celá budova hotelu je pokryta vysokorychlostním internetem, který je pro ubytované hosty zdarma. Objednat si můžete jakékoli služby. Hotelový personál je k dispozici hodin denně. Po práci poskytne wellness hotel v Praze uvolnění ve zdejším SPA centru. Poškádlit svůj žaludek v dobrém slova smyslu lze ve zdejší restauraci. V její nabídce je spousta vynikajících specialit mistra kuchaře, na nichž si jistě pochutnáte.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

2 komentáře

  1. svoboda Odpovědět

    Jak může někdo napsat hotel na Karlíně? To jako na vršku, hlavě nebo kde ?
    Je hezké , že Vás cestování baví,ale zkuste také věnovat trochu pozornosti na češtinovi !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *