Přehrada Seč

Hotel Jezerka Seč: Wellness pobyt se vším všudy

Potřebujete uvolnit své tělo, anebo uspořádat velkou akci typu kongresu, školení anebo čehokoli jiného? Jestliže chcete mít vše v naprostém pořádku a záleží vám na maximální kvalitě ubytování a gastronomie, pak vsaďte vše a hotel Jezerka Seč, který se vyznačuje nejen vynikajícím wellness centrem, ale i možnostmi uspořádání takovýchto větších akcí. Podívejme se tedy na základní přednosti tohoto hotelu a na vše, co s ubytováním zde souvisí.

Krása Železné hory

Hotel Jezerka Seč zaujme již svou pozoruhodnou polohou. Nachází se totiž přímo v prostředí kouzelné chráněné krajinné oblasti Železná hora. Od města Seč je vzdálen přibližně nějaké 3 kilometry. Z Pardubic se sem dostanete po ujetí pouhých 30 kilometrů. Když dáte prst na střed mapy České republiky, určitě nebudete do hotelu daleko. Možnosti výletů do okolí jsou zde naprosto skvělé a příroda vám učaruje.

Stylové ubytování v hotelu Jezerka

Hotel Seč ubytování nabízí v elegantních stylových pokojích, což odpovídá i třem hvězdičkám, které má ve svém názvu. Celkem je k dispozici 230 lůžek v celkem 96 pokojích a apartmánech. Vybrat si můžete i takové, které jsou vybavené vířivou vanou a klimatizací. Samozřejmostí je i neskutečně pestré zázemí, které umožní jak sportovní vyžití, tak i možnost školení. Veškeré pokoje disponují sociálním zařízením a televizorem. Spolehnout se budete moci i na pokrytí hotelu signálem wi-fi.

Relax na výbornou

Nedílnou součástí hotelu jsou také dvě vinárny, restaurace a velký kongresový sál. K dispozici je i 7 menších salónků, jež slouží jako ideální školící prostory. Audio a videotechnika je zde samozřejmostí. Užívat si budete moci i dokonalého relaxu, a to například ve vnitřním 12 metrů dlouhém bazénu. Vyrazit můžete na bowling, zahrát si tenis anebo squash. Výborná je i interiérové horolezecká stěna, jež prověří vaše schopnosti.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *