Kam letos zajet na sportovní dovolenou v ČR

Každoročně se setkáváme s rodinami, které vyhledávají místa pro letní tábory, nebo které raději podnikají něco společně. Jde například o sjíždění řeky, procházky přírodou, objevování vrcholků hor a lanové parky, cykloturistiku či něco jiného. Máme každý rok velký výběr z aktivit, kam za nimi zajet?

Zažijte léto plné výzev a zábavy

Léto na sebe nedá čekat. Proto už nyní mnozí plánují, co podniknout. Při každé aktivitě dbejte na bezpečnost a pamatujte, že se musíte před sluncem chránit. Nicméně vyzkoušejte se podívat na Sporthotel Kácov. Mnozí, kteří zde zažili pobyt si to tu nemohou vynachválit.

Sporthotel Kácov

Rekreační areál je vybudován v lese, pár metrů od řeky Sázavy a necelých 45 minut od Prahy. Najdete zde nepřeberné množství venkovních i vnitřních sportovišť. Ubytování zde najdou jednotlivci, větší skupiny nebo zájemci pro školní výlet. Kousek od Sporthotelu Kácov najdete i jiné možnosti aktivit, jako je golf. Případně si můžete zlepšit náladu v pivovaru Hubertus Kácov nebo si s dětmi rozbít tábor v tábořišti U Kouzelníka.

Okuste kouzlo řeky

Sporthotel spolupracuje společně s půjčovnou lodí, kde najdete vše potřebné. Na výběr dostanete z různých lodí, vest, pádel a dalšího vybavení. Když se vám vydaří počasí, můžete si ze svého putování pořídit i moc pěkné fotky. Jen si to představte, jste pod modrou oblohou, kolem vás proudí řeka, která vás mírně unáší. Jakmile se rozhodnete pro takovéto dobrodružství, stačí dát v hotelu vědět a vše bude připraveno.

Kajak
Foto: Pixabay

Co dalšího můžete podniknout?

Svou letní dovolenou můžete prožít opravdu sportovně. Využít můžete bazén, saunu, tenisové kurty, koloběžky, kola a elektrokola, lanový park, lezeckou věž a lesní panitballové hřiště. Pokud by vám bylo i toto málo, můžete v okolí využít prostor pro rybaření, jízdu na koni, sjíždění Sázavy na raftu anebo si můžete projít zdejší přírodní zajímavosti.

Zdroje info: kudyznudy.cz, posazavi.com

Náhledové foto: Pixabay