Malebné krajiny ve vašem obývacím pokoji

Fototapeta

Každý z nás miluje okamžik, kdy si sbalí kufry, sestaví itinerář a už jen odpočítává čas do začátku cesty. Každý také ví, že takových okamžiků během roku není mnoho. To však neznamená, že se tím musíte nechat deprimovat! Můžete si kolem sebe vytvořit právě takový prostor, kde bude pobyt příjemný – krásný, inspirativní, v němž už nebudete muset jen nedočkavě čekat na dovolenou, ale budete se cítit naprosto uvolněně v pohodlí svého domova. Jak toho dosáhnout? Ukazuje se, že vhodné doplňky dokážou zázraky!

Krásné fototapety a obrazy do obývacího pokoje

Pokud chcete vytvořit jedinečnou atmosféru v interiéru, která vám umožní přenést se v mysli do oblíbených zákoutí, použijte zajímavý obraz s horami nebo s jinou krajinou. Hory nebo moře na krásném záběru dodají interiéru energii. Pokud jsou stěny vybaveny nábytkem a malý interiér nezanechává mnoho možností, můžete použít fototapety na vstupní dveře nebo na šatní skříň, jež zobrazují nádhernou krajinu.

Zajímavé je, že díky prostorové fototapetě bude místnost opticky vypadat o něco větší! Skvělým nápadem jsou také obrazy na akrylovém skle, elegantní, s mírným leskem a velmi trvanlivé. Takové dekorace, zobrazující malebné krajiny, krajinomalby nebo divokou přírodu, vám umožní cítit se v kontaktu s přírodou a cestovat ve své představivosti na vaše oblíbená místa.

Příroda v městské džungli – krásné fototapety do obývacího pokoje

Stylové fototapetyStylové fototapety zobrazující přírodu budou ideální v těch bytech, do nichž má příroda omezený přístup – kus vlastního lesa nebo květnatá louka v centru města bude vynikající výzdobou, která vytvoří ideální prostor pro relaxaci, navzdory hluku a shonu za oknem.

Při výběru dekorace zobrazující malebnou krajinu stojí za to zvolit motiv, který působí nejsilněji na představivost, jedním slovem – oblíbené sto. Pak, i když do dovolené zbývá hodně času, budete rádi trávit čas doma.

Zdroje info: fotozeus.cz, dumazahrada.cz

Náhledové foto: Shutterstock

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.