Pension Akát

Náš tip na skupinové ubytování v Praze

Ubytovat se v hlavním městě můžete v současné době v různých lokalitách u mnohých provozovatelů hotelů, hostelů a pensionů. Jestliže ale hledáte ubytování pro větší skupinu, dříve či později zjistíte, že vás čeká nelehký úkol. Chcete-li si tuto mravenčí práci ušetřit, jste na správném místě. Doporučíme vám totiž pension AKÁT, který dokáže poskytnout pohodlné bydlení pro školní kurzy, výlety nebo pro velké skupiny lidí na zájezdu, případně školení či srazu.

Ubytování v Praze

Ubytování pro více než 100 osob

Příjemné ubytování pro skupiny Praha v tomto pensionu se vyznačuje především vysokou kapacitou a možností bydlení v pokojích různého charakteru. Vybrat si lze velké pokoje s několika lůžky, které jsou optimální pro školní výlety a skupiny dětí. Není ale problém zvolit například při větších rodinných srazech i hotelové pokoje nacházející se v pensionu. Velkou výhodou je také přítomnost většího nekuřáckého salónku v restauraci, jenž je ideálním místem pro společná setkávání.

Hlavní město na dlani

Na rozdíl od mnohých jiných ubytovacích kapacit nabízí ubytování pro školy Praha v tomto pensionu možnost bydlet přímo blízkosti centra. Budova se nachází pouhých 50 metrů od zastávek metra, autobusu i tramvaje Smíchovské nádraží. Do historického srdce Prahy se díky tomu dostanete maximálně za 10 minut. V okolí samotného ubytování se nachází mimo jiné pivovar Staropramen anebo velké nákupní centrum Nový Smíchov.

Ubytování v Praze

Nízká cena samozřejmostí

Pro většinu z nás je nejdůležitější cena ubytování. Pro skupiny se pohybuje v rozmezí od 350 do 450 korun za noc v období od března do října. Mimo sezonu se dostanete na cenu oscilující mezi 280 až 350 korunami za noc. Vše se pochopitelně odvíjí od počtu osob a také od typu ubytování, které si zvolíte. K ubytování si samozřejmě můžete připlatit i polopenzi, snídani, případně jiný typ stravování přímo v pensionu.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *