Sauna

Potěcha těla i duše: Wellness areál Hnačov

Odpočinek v přírodě. Přesně takto je možné charakterizovat Wellness Relax areálu Hnačov. Podzimní měsíce anebo naopak jaro jsou přímo stvořená období pro návštěvu tohoto centra slibujícího potěchu těla i duše. Pokud nevěříte, pak vás o tom v následujících řádcích milerád přesvědčíme, jelikož si Relax areál Hnačov popíšeme poměrně hodně podrobně. Společně se přesvědčíme o tom, že odpočinek zde rozhodně stojí za to.

Skvělé umístění areálu

Wellness Relax areál Hnačov je vklíněn optimálně do oblasti podhůří Šumavy. Konkrétně leží přímo mezi Sušicí a Nalžovskými horami. Samota u Hnačovského rybníka mu dává skutečný punc originality. Mnohá měření v minulosti dokázala, že se fakticky jedná o lokalitu s nejčistším vzduchem v celé České republice. Okolní lesy a všudypřítomná zeleň toto tvrzení jednoznačně ještě podtrhnou. Přímo v areálu se nachází také restaurace, minizoo a a dětské hřiště spojené se sportovištěm. To ocení nejen děti, ale i dospělí.

Wellness a relax

Wellness a relaxační služby si můžete užívat do sytosti. Začít v jejich malém výčtu můžeme například masážemi vhodnými pro celé tělo. Zajímavé jsou ale i suché uhličité koupele pod označením Biotheric. Zabaleni do igelitového pytle budete cítit pozitivní účinky oxidu uhličitého na vaše unavené tělo. Vynikající jsou zdejší medové masáže a moc příjemné jsou také rašelinové zábaly. Přímo na webu zmiňovaného wellness centra si můžete prohlédnout všechny podrobnosti, jež se jej týkají.

Ubytování a stravování zajištěno

Ubytovat se můžete ve velmi prostě ale pohodlně vybavených bungalovech. Mají vlastní koupelnu v každém pokoji. Chodba je společná. Stravování zajistí restaurace U Krokodýla. Nazvána je podle skutečného zvířete, které tady žije. Vaří se zde převážně česká kuchyně a vybrat si budete moci ze spousty vynikajících specialit.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *