Lanáček atrakce

Nuda s dětmi ve Zlínském kraji: Proto nabízí Otrokovice Lanáček

Děti jsou naše radost, nicméně počítat musíme pochopitelně s tím, že potřebují dokonalé vyžití. Zábavu na každém kroku jim my sami nabídneme jen velmi těžko, nicméně dokázat to můžeme díky zajímavým dětským centrům, které jsou doslova našlapané nejrůznějšími atrakcemi. Jedním z nich je bezesporu Lanáček Otrokovice, o němž si toho povíme mnohem více, jelikož si to jistě zaslouží a vaše děti se zde budou bavit královsky.

Trampolína v Lanáčku

Velká opičí dráha jako srdce

Základem většiny dětských center v exteriéru je pochopitelně velká opičí dráha. V Lanáčku Otrokovice si s ní rozhodně pohráli, jelikož se nenachází hned nad zemí a je jištěna v každé své části sítí, do které se dítě dostane v případě, že nezdolá některý z úseků. Ty jsou odděleny vtipně klasickými stanovišti. Ne do každého ale můžete nalézt po schůdkách. Pokud tedy dítě do dráhy vleze, musí určitě zdolat hned několik úseků. Vyndat jej pochopitelně z dráhy lze, nicméně bude to vyžadovat kus obratnosti i po vás rodičích.

Lanáček Matěj

Spousta dalších atrakcí

Mimo zmiňovanou opičí dráhu lze využít ještě několik neplacených atrakcí. Jmenovat můžeme třeba dvě velké klasické trampolíny, anebo jednu odlišnou napnutou přímo ze země, která se nachází hned naproti restaurace. Dále je k dispozici velký skok jen pro odvážlivce POWERFAN anebo velká houpačka Big Swing. Obojí ale stojí 100 korun na osobu. Za příplatek 40 korun budou moci děti brázdit celý areál parku ve šlapacích autíčkách speciálně konstruovaných na všechny povrchy.

Lanáček Otrokovice

Minimální cena za vstup zaručena

Celý Lanáček Otrokovice je vyveden ve velmi zajímavé stylu a desénovou propracovanost utvrzují například stylové terasy restaurace anebo anglický trávníček, který je kropen speciálně za pomocí výsuvných kropičů. Vstupné vyjde na 50 korun pro dítě a dospělý bude mít vstup zcela zdarma.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *