Wellness

Navštivte Františkovy Lázně: Hotel Bohemia nabízí lákavé balíčky

Letošní léto je přinejmenším prazvláštní. V důsledku epidemie koronaviru se lidé zřejmě na dovolené příliš hrnout nebudou. Tedy alespoň na ty zahraniční. Tuzemské lokality jsou naopak vítané. Především na lázeňské pobyty se dokonce vztahují poukazy od státu. Dovolenou tak můžete mít mnohem levnější. Naším tipem jsou Františkovy Lázně, konkrétně wellness hotel Bohemia. Jaké jsou jeho hlavní přednosti a které zajímavé pobytové balíčky nabízí? To vám prozradíme právě v tomto článku.

Hotel přímo v lázeňském parku

Velkou předností hotelu Bohemia je už jenom jeho poloha. Nachází se přímo v srdci lázeňského parku. Vybírat si tady lze ze spousty moderních pokojů včetně apartmánu vybaveného vířivkou. Skvělá je především zdejší nabídka masáží a regeneračních kúr. Vyzkoušet můžete třeba i mořské klima, když je to letos s dovolenou u moře složitější. Vyhlášená je také hotelová kuchyně, a to třeba naprosto skvělým sushi. K němu si vychutnáte například některé z vynikajících moravských vín.

Hotel Bohemia

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Užijte si letní osvěžení

Využijte určitě zajímavé pobytové balíčky. Jedním z nich je právě ten označený jako Letní osvěžení. Vyjde vás na 5 990 korun a pojímá nejenom ubytování na 6 nocí s polopenzí. V jeho rámci budete mít také třeba vstup do solné jeskyně, masáž rukou levandulovým olejem, povzbuzující tělový zábal White Rose, Regenerační peeling obličeje Amber/Gold, peeling plosek nohou Grape Juice a mnohé další procedury.

Wellness

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Relax pro dvě osoby

Chtěli byste vyrazit s partnerem či partnerkou? Pak vyberte mezi wellness balíčky Relax. Právě v jeho rámci získáte ubytování pro dvě osoby s polopenzí na dva dny za cenu 5 990 korun. Užívat si můžete Aquafora, kam budete mít jeden vstup, solné jeskyně nebo získáte dvě procedury na osobu. A co taková perličková koupel nebo masáž? Budete se zkrátka bavit. Více informací nejen o tomto balíčku najdete na www.hotelbohemia.cz.

Zdroj náhledového obrázku: hotelbohemia.cz

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *