Pes byl degradován na pouhou výcvikovou pomůcku. Když se ho pán nabažil, zanechal ho osudu

Pes v nouzi: Lidé odkládají své domácí mazlíčky z mnoha různých důvodů. Některé ale mohou být skutečně bizarní, a to natolik, že nejednoho člověka mohou skutečně rozčílit. Například jako příběh jednoho rozkošného malého jezevčíka.

Majitel opustil jezevčíka z bizarního důvodu

Nicki Fricker stála na parkovišti před útulkem a čekala, než se otevře. Tehdy si všimla muže, jenž nesl v náručí malého jezevčíka. Myslela si nejdříve, že jej našel a odnesl do útulku, ale ve skutečnosti to byl majitel, který přišel svého domácího mazlíčka odložit. Nicki to přišlo podivné a musela se čistě ze zvědavosti zeptat, co k tomu muže vede. Když slyšela jeho odpověď, spadla jí čelist. „Nesu ji do útulku, protože máme malé dítě, takže teď už to nemusíme cvičit na psovi,“ řekl muž.

Foto: Pixabay

Žena nemohla uvěřit svým uším

Je známo, že si někteří lidé pořídí nejdříve psa, aby zjistili, zdali dokáží mít zodpovědnost za živého tvora, než si pořídí dítě. Ale že by se jej ihned poté zbavili? V tomto případě štěně sloužilo pouze jako cvičební pomůcka. Nicki nemohla uvěřit tomu, co slyší. Byla ráda, když se jí muž zeptal, zdali si štěně nechce vzít.

Za pár vteřin byla Dotty, fenka jezevčíka, v Nickiině autě na cestě do svého nového domova. Celou cestu se Dotty třásla v Nickiině klíně, bylo zřejmé, že měla trochu strach a vůbec netušila, co se děje. Dobrou zprávou ale je, že netrvalo dlouho a Dotty, která byla později přejmenována na Molly, se přizpůsobila svému novému prostředí velice rychle.

Nový domov pro jezevčíka

Nejenže našla novou milující mámu, ale také dva psí přátele – Moo a Maddie. Jsou to skvělí psí parťáci, kteří drobnou Molly ochraňují a všichni společně dobře vycházejí.

Věříme, že se jedná o nejkratší dobu pro nalezení nové rodiny pro opuštěného domácího mazlíčka. Ale ještěže tak. Díky tomu, že byla Nicki ve správný čas na správném místě, nemusela Molly vkročit do útulku ani jednou packou.

Zdroj: https://addictingstories.org/dad-pup-shelter-excuse/

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.