Rádi byste se vydali do Paříže, ale aktuálně si netroufáte? V tomhle seriálu nasajete perfektní pařížskou atmosféru

Paříž

Aktuální situace cestování do zahraničí právě nepřeje. To však neznamená, že si musíte nechat o cestovatelských zážitcích jenom zdát – naopak. Můžete je i prožívat, i když tak trochu zprostředkovaně.

Chcete nasát tu pravou francouzskou atmosféru? Pak vsaďte na seriál Emily in Paris. Kromě kulis hlavního města Francie, tamních reálií a současné módy si v něm můžete užít i mnoho dalších zajímavých detailů. Například i moderní technologické vychytávky.

Proč je seriál Emily in Paris tak úspěšný

Seriál Emily in Paris se stal hitem a jeho první série si vysloužila nominaci na cenu Emmy. A tento úspěch samozřejmě vyprodukoval i další. Těsně před Vánocemi se pak jeho fanoušci dočkali druhé série.

První řada seriálu si získala fanoušky svou především svou jedinečnou schopností reprodukovat jedinečnou atmosféru, kterou v Paříži bezpochyby najdeme. Na co se tedy můžete těšit? Kromě architektury, jídla a módy to byly především uvěřitelné postavy, jichž je v seriálu opravdu plno.

Charaktery, se kterými si budete rozumět

Emily in Paris v tomto případě jednoznačně prospělo mezinárodní obsazení. A propracované jsou opravdu všechny charaktery. Mezi výrazné postavy seriálu patří také Sylvie Grateau, která hraje nadřízenou hlavní hrdinky v luxusní marketingové agentuře Savoir. Není bez zajímavosti, že se této role ujala herečka Philippine Leroy-Beaulieu, která je zároveň ambasadorkou společnosti Samsung.

Tato postava je napsána opravdu skvěle. Spojuje v sobě přirozenou autoritu a ženskost zároveň. Dámy určitě ocení především to, že dokáže být za každých podmínek chic bez toho, aby proto musela vynaložit vážnější úsilí. Ve své práci je cílevědomá, silná a dominantní. Tvůrci potvrdili natočení minimálně dvou dalších řad.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: Protext ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.