Rodinný areál Ski Bublava

Lyžování na Bublavě je poměrně oblíbené a každým rokem si sem najde cestu velké množství lidí. Komplexně a vcelku moderně vybavené menší lyžařské středisko Ski areál Bublava nabídne pestrou paletu sjezdových tratí jak pro lyžaře, tak pro milovníky snowboardingu. Na velmi širokých svazích si užijete naprosto pohodového lyžování bez zbytečných front a čekání. Jak to tedy na Bublavě vypadá a jaké jsou hlavní přednosti tohoto střediska?

Garance sněhu zaručena

Skiareál Bublava patří mezi střediska, která jsou schopna zajistit zasněžení kompletně celého povrchu technickým sněhem. Prakticky po celou sezonu se můžete spolehnout na dostatečnou sněhovou přikrývku. Vleky jsou v provozu každý den od 9.00 do 20.00 bez přestávky. Vyrazit sem můžete jak na rodinnou rekreaci, tak i s nejrůznějšími kolektivy. Často se zde nacházejí nejrůznější lyžařské kurzy.

Hlavní magnety Ski Bublava

Ski Bublava nabízí svým návštěvníkům hned několik lákadel. My se na ně soustředíme poněkud podrobněji. Tím prvním mohou být moderní přepravní zařízení, která zde byla postavena. Středisko disponuje jednou sedačkovou lanovkou a celkem 7 lyžařskými vleky. Zárukou bezpečnosti jsou maximálně široké sjezdovky. Lyžovat budete také za zcela luxusní ceny. Počasí Bublava většinou nabízí dobré, což ostatně jasně dokáže i webkamera Bublava, která se nachází přímo na sjezdovce. Hned u areálu je bezplatné parkoviště. Spolehnout se budete moci i na vlastní lyžařskou školu, půjčovnu a servis lyží.

Rodinná pohoda

Rodiny s dětmi si v tomto středisku stoprocentně najdou to své. Letošní novinkou je dětský park, který je situován v samotném srdci Bublavy. Zábavná sjezdovka o délce 180 metrů je vybavena spoustou herních prvků. Samozřejmostí jsou i herna a ohřívárna. Děti si zamilují také modrou sjezdovku Malý Bleiberg.

Ski Bublava na videu:

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *