Lyžování s dětmi

Ski centrum Říčky: Užívejte si s dětmi spousty zábavy

Orlické hory určitě neostávají za ostatními a i v letošní sezoně nabízí skvělé podmínky pro všechny milovníky zimních radovánek. Vylepšení zaznamenala už jen samotná příjezdová cesta od křižovatky na Říčky až po odbočku směrem na Mezivrší. Jinak tady také zakoupili zbrusu novou rolbu PistenBully 600 W Polar. Kvalitu povrchu oceníte i díky precizně připraveným lyžím. V místním servisu se o to postará třeba nový stroj servisní stroj Shark 340. My se ale nebudeme věnovat novinkám. Zaměříme se spíše na děti a jejich vyžití.

Bobíkova louka jako centrum dětského světa

S dětmi se zrovna vydejte na Bobíkovu cvičnou louku. Ta se vyznačuje specifickými podmínkami přizpůsobenými právě těm nejmenším lyžařům. Bobíkova louka se samozřejmě vyznačuje přiměřeným sklonem a taktéž ochrannými prvky. Velmi výhodné jsou i ceny. Děti do 6 let tady jezdí v doprovodu dospělých zcela zdarma. Cena pro dospělou osobu činí za celý den 200 korun. Starší děti platí na stejnou dobu 150 korun. Instruktoři tady mají se svými žáky vstup zdarma, přičemž zájemci o jízdu na lyžích či snowboardu mají započítán vstup v ceně za lekce.

Spousta akcí právě pro děti

Hodně zajímavou akcí je závod o vycházející hvězdu Říček. Ten se letos koná 5. 1. 2019. Přihlásit se může prakticky jakýkoli dětský závodník, jenž má zájem soutěžit a třeba i něco vyhrát. Dále můžeme upozornit třeba na den s rádiem Beat 16. 2. 2019. Užit si děti mohou i Bobíkova posledního skluzu, který je letos naplánován na 3. 3. 2019.

Rodinné balíčky šetří vaši kapsu

Vybírat si lze mezi třemi rodinnými balíčky, a to 2+1, 2+2 a 2+3. Jejich cena se odvíjí od počtu dnů strávených na sjezdovkách. Za jeden den tedy činí 1220, 1540, respektive 1850 korun. Skipas si určitě pořiďte online, odpustíte si tak nepříjemné fronty u pokladen. Aktivace skipasu proběhne v momentu průchodu čipu turniketem.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *