Softshellová bunda: Skvělý společník na jakékoli vycházky

Softshellové bundy

Zima už pomalu začíná finišovat a především v nižších polohách se teploty šplhají poměrně vysoko. I proto se vyplatí dát pomalu sbohem tlustým zimním bundám a zvolit spíše lehčí, nicméně vysoce kvalitní oděvy. Typickým příkladem je i softshellová bunda. Proč zrovna tento typ oblečení? Z mnoha různých důvodů. Ty nejznámější vám prozradíme právě v tomto článku. Samozřejmě doporučíme i eshop, v němž si některý z modelů budete moci za rozumnou cenu pořídit.

Maximální odolnost vůči větru a dešti

Tak to se můžete spolehnout. Specifický materiál dokáže bez větších problémů zahřát i v momentech, kdy venku fouká velmi silný vítr. Softshell bunda se náramně hodí na nejrůznější procházky přírodou především na jaře a na podzim. Stejně tak je povrch softshellových bund odolný vůči vlhkosti. Nějaká přeháňka by vás ani na dlouhé túře neměla v žádném případě překvapit. Prostě a jednoduše dorazíte do cíle v klidu a v suchu.

Pánská softshellová bunda

Tolik potřebná prodyšnost

Lidské tělo potřebuje být v suchu. Pokud provozujete nějakou fyzickou aktivitu, samozřejmě se potíte. Pot je zapotřebí dostat co nejrychleji mimo samotný povrch kůže. Jinými slovy, oblečení musí být prodyšné. Optimální jsou spodní vrstvy termoprádla odvádějícího pot do těch svrchních. Kvalitní softshellová bunda je schopna onu prodyšnost garantovat. Obávat se případného potu a vyšší náchylnosti k nachlazení není třeba. Cena bundy nemusí být vysoká, výhodné jsou slevy na Orsay.

Elegantní provedení

Koupit si dnes krásný model není problém. Softshellová bunda dámská i softshellová bunda pánská jsou k dispozici u mnohých prodejců. Naším tipem je eshop lambeste.eu. Právě tady je k dispozici spousta zajímavých modelů softshellových bund v mnoha poutavých barevných odstínech.

Dámská softshellová bunda

Nezapomínejte impregnovat

V nespolední řadě je zapotřebí upozornit na nezbytnost impregnace povrchu softshellové bundy. Pokud tak učiníte vždy před delší vycházkou, nepříznivému počasí nedáte šanci.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.