Sponge Bob má svůj vlastní hotel – a rozhodně není určen jen pro děti

Připojte se k postavičce SpongeBob v kalhotách a jeho přátelům. Nyní máte jedinečnou příležitost, stačí se přidat do prvního resortu s plaveckými apartmány u oceánu. K dispozici vám bude šestiakrový vodní park Aqua Nick® a samozřejmě i velké množství zážitků s oblíbenými seriálovými postavičkami.

Podle hesla Sponge Boba

Zkrátka a dobře – pokud si chcete zdejší podmínky užít na maximum, nesmíte se bát dělat tak trochu šílenosti. Jak říká SpongeBob v kalhotách: „Jsem připraven!“ A pokud jste také, vyrazte za poznáním.

Foto: Protext

„Jsme rádi, že můžeme uprostřed náročného roku otevřít dveře nového hotelu Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya. Fanoušci stanice Nickelodeon všech věkových kategorií si nyní mohou užít dokonalý rodinný výlet do prvního mexického resortu Nickelodeon, který nabízí největší vodní park Nickelodeon na světě, nekonečné možnosti zábavy a všechna plavecká apartmá na pobřeží,“ řekl Kevin Suh, prezident tematické zábavy ve společnosti ViacomCBS. A že je opravdu na co se těšit.

Foto: Protext

Nikdo nebude odstrčen

Podívejme se třeba na pokoje – každý z nich je apartmánem s přímým výhledem na oceán, do jehož útrob se bez potíží vejde pětičlenná rodina. Čekat vás tu bude přístup k nekonečnému bazénu, hravé designové prvky (včetně uměleckých děl), nábytek inspirovaný postavami známé stanice Nickelodeon (kromě SpongeBoba tu najdete i želvy Ninja a další) a mnohé další zajímavosti.

Pro děti je připraveno víceúrovňové vodní hřiště s mnoha skluzavkami, vodními děly a tryskami, rodiče pak ocení spíše plážovou jógu, lekce vaření v Bikini Bottom, soutěže v plážovém volejbalu a noční živou zábavu.

Náhledové foto: Protext

Zdroj: Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya se nyní otevřel pro rodinnou dovolenou | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.