U Kaštanu

Užijte si zimu na Vysočině s partou kamarádů ve stylovém pensionu

Zima je v plném proudu a vyrazit si užívat lyžování, snowboardingu, běžek, nebo bobování můžete prakticky kdykoli. Ne ovšem kdekoli. Rozhodně se vyplatí vyrazit na hory do míst, kde je dostatek sněhu. Spousta lidí se vydává především do nejznámějších lyžařských resortů. Často ovšem čekají řady a vcelku vysoké ceny služeb. Naším tipem je proto srdce Vysočiny. Dáme vám skvělé tipy na pobyt v rodinném pensionu U Kaštanu nacházejícího se nedaleko Hlinska ve středu Vysočiny.

U Kaštanu

Stylové a levné ubytování

Rodinný pension leží v podstatě na samotě u lesa v krásném a hlavně poklidném prostředí Českomoravské vysočiny. Situován je na hranice mezi Žďárskými a Železnými vrchy. Leží v blízkosti obcí Kamenná Trhová a Hlinsko. Nabízí ubytování v celkem 4 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita pensionu je stanovena na 12 lůžek. Optimální je tedy pro partu kamarádů, rodiny s dětmi, narozeninové oslavy, svatby a jiné akce. Vybavení pensionu je bohaté. K dispozici jsou sauna, bazén, masáže a společenské hry. Užívat si pohody lze třeba v posezení s krbem. Více informací najdete na www.penzion-ukastanu.cz.

Vyberte si z několika skiareálů

Kam v okolí vyrazit brázdit sjezdovky? Alternativ je poměrně hodně. Vydat se můžete třeba do Kamenné Trhové. Místní sjezdovka je dlouhá 300 m a od pensionu je vzdálena jen 3 km. Vydat se ale lze i do většího skiareálu v Hlinsku. K dispozici je tady cvičný svah pro děti a lyžuje se tu i večer.

 U Kaštanu interiér

Co takhle běžky?

Proč ne? Stačí se jen podívat do areálu v Novém Městě na Moravě. Vždyť právě zde se letos konaly závody světového poháru v biatlonu! Zdejší běžecké trasy patří k úplné špičce. Užívat si tady ale budete moci i na sjezdovkách. K dispozici jsou celkem 3 vleky. Půjčit si můžete lyže i běžky. Užijete si zimy a poté i regenerace přímo v pensionu.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *