Wellness pobytový balíček v Jeseníkách: Skvělý tip na vánoční dárek

Hotel Kamzík

Vánoce se blíží, a to velmi rychle. Vymyslet ty správné dárky přitom není vůbec jednoduché. Především dospělým se jen tak nezavděčíte a řešit všechno na poslední chvíli by bylo maximálně stresující. Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na jistotu v podobě wellness balíčku. Že netušíte, jaký volit a kam byste vlastně své nejbližší poslali? Pak jste na správné adrese, jelikož se v následujících řádcích zaměříme na dárkové poukazy do hotelu Kamzík v Jeseníkách.

Poznejte krásná zákoutí Jeseníků

Už jste byli na Pradědu? S výškou 1491 metrů nad mořem jde o nejvyšší horu Moravy, z jejíhož vrcholu dohlédnete široko daleko. Z parkoviště Hvězda vede asfaltová silnice až na Ovčárnu, odkud pokračuje na vrchol Pradědu. Na Ovčárnu se dostanete pohodlně díky kyvadlové dopravě. Odtud už na vrchol určitě dojdete. V zimě se můžete vydat na běžkách. Skvělý zážitek. Krásné jarní či letní počasí láká k vycházce z Karlovy Studánky údolím Bílé Opavy až k chatě Barborka a vrcholu Pradědu. Moc hezké jsou ale i Lázně Jeseník, Rejvíz nebo třeba Ramzová a jiné lokality.

Wellness vás dokonale uvolní

A kde se ubytovat? Optimálně v místě, odkud jsou všechny známé lokality na dosah. Naším tipem je hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem. Právě on nabízí skvěle vybavené wellness centrum s krytým bazénem, různými druhy saun, venkovním ochlazovacím jezírkem a několika vířivkami. Do wellness se můžete vydat přímo ze sjezdovek, kterých je v Karlově více než dost. Zdejší aréna v zimě láká nejen moderními sedačkovými lanovkami, ale také snowparkem a skvělým zázemím.

Dárkové poukazy si nakoupíte jednoduše online

Zmiňovaný hotel aktuálně nabízí dárkové poukazy přímo online v novém eshopu. Zvolit si lze hned z několika balíčků. Navolit si budete moci v rámci balíčku jakékoli wellness služby, stravování a další záležitosti.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.