Wellness v Jeseníkách? Naším tipem je hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Uvažujete o pobytu plném relaxace, uvolnění a skvělých výletů? Vsaďte na Jeseníky, konkrétně na hotel Kamzík. Právě on se totiž nachází přímo v Karlově pod Pradědem, v centru veškerého dění. Přesně odtud můžete vyrazit poznávat krásné kouty Jesenicka. Nedaleko se nachází jak nejvyšší hora Praděd, tak třeba Karlova Studánka. Z tohoto lázeňského městečka je ideální vyrazit pěšky okolo vodopádů Bílé Opavy. Konec léta a podzim je v Jeseníkách kouzelný a plný hub. Co všechno hotel Kamzík nabízí?

Skvělé moderní wellness centrum

Hotel Kamzík nabízí stylové ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Vybrat si lze z 15 nadstandardních a 48 standardních pokojů. K dispozici jsou také 2 nadstandardní apartmány s 5 a 7 lůžky. Hlavním lákadlem celého hotelu je bezesporu nové moderní wellness centrum vybudované v roce 2017. Vyznačuje se interiérovou i exteriérovou částí. Co všechno si můžete užít? Začneme například luxusní finskou a parní saunou. Rádi byste bio saunu nebo infrasaunu? Máte je mít! Unikátní ochlazovací jezírko je umístěno přímo v lese. Vynikající je i interiérový whirlpool s barevnou terapií. Užít si můžete i venkovních hydromasážních van. K dispozici je i vířivka v interiéru u bazénu, kde mohou rodiče regenerovat a mít zároveň své děti na očích.

WellnessHotelový bazén

Vyberte si třeba z 2 výhodných balíčků!

Od 1. září, respektive 29. září jsou platné 2 zajímavé wellness balíčky, na něž se zaměříme.

Podzimní WELLNESS balíček AKTIV

Naším prvním tipem je Podzimní WELLNESS balíček AKTIV určený pro 2 dospělé osoby na 3 dny. K dispozici je za výhodnou cenu 2 999 Kč. V rámci tohoto balíčku získáte ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Standard. Užijete si skvělé snídaně formou bufetu a budete mít neomezený vstup jak do posilovny, hotelového bazénu, tak i wellness komplexu. Zdarma si lze jednou zapůjčit i horská kola a vyzkoušet místní cyklostezky.

Hotelový pokoj

WELLNESS balíček TOP

Tento balíček se vztahuje na 5 dnů pobytu. K dispozici budete mít plnou penzi. Ubytováni budete také v pokojích Standard pro 2 osoby. Cena balíčku činí 5 999 Kč. Získáte taktéž neomezený vstup do wellness centra a také můžete využít tenisový a badmintonový kurt či malé whirlpool. Půjčit si lze zdarma horská kola i sportovní vybavení. Čeká na vás i neomezená konzumace vína v hotelovém baru či dezert s kávou každý den.

Venkovní ochlazovací jezírko

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.