Dny workshopů v Ostravě – na své si přijdou všichni kreativci, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového

Jaro přímo ponouká k nejrůznějším utvoření. Tak proč nevyužít příležitosti a nedopřát si v tomto směru vše, co hrdlo ráčí?

Příležitost vám k tomu dají unikátní workshopy a dílničky. A to v období 13.-15. 5. 2022, kdy vám je nabídne oblíbená prodejní výstava Kreativ Jaro. Na ní najdete nejenom vše potřebné k tvoření a originální výrobky vystavujících, ale také získáte skvělou možnost naučit se něco nového.

Na co se můžete těšit

Díky šikovně navrženým programům si můžete odnést vlastnoručně vyrobenou dekoraci, doplněk k oblečení a spoustu dalších zajímavých výrobků. A kdy dorazit? V pátek a sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 16:00 na Černé louce v Ostravě.

Těšit se můžete především na skvělé prodejní výstavy, kterých se každý rok pravidelně účastní okolo 100 vystavujících, kteří všem zájemcům představují širokou škálu materiálů a pomůcek pro kreativní tvorbu. Ovšem k mání budou i hotové handmade výrobky, originální módu, doplňky apod.

Foto: Protext ČTK

Ovšem jen o nákupu krásných věcí tahle akce není. Součástí Kreativu jsou nejrůznější workshopy a tvůrčí dílny určené jak pro děti, tak i pro dospělé. Většinou budou probíhat na stáncích jednotlivých vystavujících a nově také v nápaditě a prakticky zřízené Kreativní zóně. Těšit se můžete na malování, drátkování, háčkování, šití, zkrátka tvoření všeho druhu!

O čem bude letošní Kreativ

Letošní termín se ponese jednoznačně ve znamení květin a ponese se v duchu spolupráce s ostravskou kreativní duší Lucií Bielakovou. Právě ona je autorkou papírové kytice, kterou můžete vidět na vizuálu akce. „Celý život jsem ráda tvořila a navštěvovala Kreativ, kde jsem vždycky sehnala vše, co jsem potřebovala, a hlavně nachytala správnou inspiraci. Úplně první papírovou květinu jsem vyrobila před osmi lety a teď už mě druhým rokem živí pouze tato kreativní práce,“ říká k tomuto tématu

Jednoduchou papírovou květinu si pod jejím vedením mohou na Kreativu můžou vyrobit také děti, ale klidně se k nim mohou přidat i rodiče.

Předprodej vstupenek probíhá ONLINE formou na www.kreativostrava.cz nebo osobně v infocentrech Ostravainfo.

Náhledové foto: Protext ČTK

Zdroj info: Prodejní výstava Kreativ Jaro od 13. května v Ostravě | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.