Fast Day: Další pražské NEJ – tentokrát si přijdou na své milovníci elektroniky

Fast Day: Nápadů na návštěvu zajímavých akcí není nikdy dost. A jeden takový bude již brzy k dispozici v prostorách pražského výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech. Právě tady totiž 6. října otevře své brány návštěvníkům největší veletrh spotřební elektroniky v České republice.

Jde o známou akci s názvem Fast Day se bude odehrávat na rozloze více než 5000 m2. Těšit se můžete hned na sedmdesát značek v kategoriích spotřební elektroniky, nářadí, telekomunikační, kancelářské a zahradní techniky.

Vše pro milovníky techniky

Na jednotlivých stáncích se představí jak značky vlastněné přímo pořádající společností FAST ČR, tak i mnoho dalších favoritů. Do první skupiny patří například Sencor, Philco, Fieldmann, Yenkee, Buxton či Lamart. Ovšem chybět nebudou ani mnohé světoznámé značky. Mezi ně patří Samsung, Whirlpool, Hisense, Haier, Mora, Amica, Panasonic, LG, Beko či třeba Lenovo, Asus, HP, Xiaomi a řada dalších.

Foto: Pixabay

A seznámit se můžete i s novinkami mezi úklidovými pomocníky, kávovary, moderními kuchyňskými roboty. A chybět nebudou ani velmi žádaná nejnovější multimediální centra a zobrazovací technologie do domácnosti. K dispozici pak jako bonus bude k dispozici i bohatá nabídka občerstvení, které bude připravováno přímo na spotřebičích prezentovaných značek jako například Sencor, Sage, Catler, Lamart či SodaStream.

Uvaří vám ti nejlepší z nejlepších

Prezentace se neuskuteční pouze klasickou výstavní formou, ale zejména praktickou ukázkou. Práci s novými spotřebiči vám tak předvedou takové slavné osobnosti české gastronomické scény, jako jsou:

  • Dalibor Navrátil (stánek značky SAGE)
  • či Roman Vaněk (stánek značky Beko).

„Letošní ročník Fast Day bude i přes složitou globální situaci tím doposud největším. Výstavní plochu jsme z předešlých ročníků, kdy měla tři a půl tisíce metrů čtverečních, zvětšili na plochu přesahující pět tisíc metrů čtverečních. Učinili jsme tak na základě každoročně se zvyšující návštěvnosti našeho veletrhu,“ říká Marek Bolega, marketingový manažer společnosti Fast ČR.

Zdroj: Fast Day – největší výstava spotřební elektroniky v ČR bude v Praze | Protext – PR služby ČTK, https://www.phoenixcom.cz

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.