Dolní Morava

Novinky na Dolní Moravě, užijte si lyžování do sytosti

Jaké moravské zimní středisko patří mezi ty úplně nejoblíbenější? Ano, samozřejmě. Odpovědi se budou různit, přičemž zřejmě zvítězí Dolní Morava. Ano, horský resort Dolní Morava po zbytek roku vůbec nezahálel a snažil se připravit všechno na zimu, aby se návštěvnici měli v zimě co možná nejlépe. Novinek je opravdu hodně, a tak se vyplatí si alespoň ty nejznámější připomenout. Určitě stojí za to.

Investice v řádu 100 milionů korun

Přesně tak, finančními prostředky na Dolní Moravě příliš nešetřili. Upozornit bychom měli na počátku hlavně na zbrusu novou pistu, která spojuje horní stanici lanovky Sněžník a oblast nazvanou U Slona. Sjezdovka má název Vyhlídková, který je bezesporu zcela příznačný. Samozřejmě u ní budete mít 100% garanci sněhu a zaujme i její převýšení 165 m. Celková délka sjezdovky přesahuje o 50 m celý 1 km. Optimální je především po malé lyžaře a jejich rodiče. Vyhlídková sjezdovka hlavně dokázala efektivně propojit obě část střediska. Ty jsou samozřejmě spjaté s jedním jediným skipasem.

Nová restaurace Skalka

Nádherných výhledů si lze užívat klidně i v teple. Umožní vám to restaurace Skalka nacházející se hned u horní stanice lanovky. Už jen unikátní konstrukce musí každého návštěvníka zaujmout. Vynikající je i panoramatická střecha. Pohled na tradiční Stezku v oblacích a Kralický Sněžník stojí za to. Modernizací pochopitelně prošla i třeba půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Na skialp budete moci vyrazit s vyškoleným instruktorem.

Stezka v oblacích

Hory zážitků a zvýhodněné skipasy

Resort Dolní Morava se snaží ještě více přizpůsobit těm nejmenším. Hodně zvýhodněné skipasy jsou dostupné i pro děti do 15 let. Bez problémů je půjde zakoupit online. Výbornou volbou jsou také zvýhodněné poslední tři hodiny provozu celého areálu. Jinak bychom neměli zapomenout ani na ostatní atrakce, mezi které se řadí především:

–          večerní společné výšlapy na sněžnicích,

–          večerní sáňkování,

–          bobování na dráze,

–          freestyle parky či relax ve wellness.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *