Úplně zasněžené Beskydy aktuálně v obrázcích. Krajina je krásná, ale sníh komplikuje situaci

Mezivodí

Sníh je všude kolem. Pravá zima jako z pohádky. Beskydy se dočkaly opravdu solidní sněhové nadílky. Vlekaři by si mohli za normálních podmínek mnout ruce, nicméně sněžení neustává a nastávají komplikace. Třeba ty v podobě výpadku proudu v Mezivodí a jeho okolí. Na vině jsou spadlé stromy právě mezi Mezivodím a Bílou. Aktuálně se snaží odborníci problémy vyřešit.

Sněhové království

Stačí se podívat kolem sebe a všechno je jasné. Ostatně z našich fotografií je situace patrná. Podívat se můžete na obrázky, které jsme pořídili na Mezivodí. Sjezdovka tady také dnes ráno asi žádným velkým ruchem oplývat nebude. Vždy nejde elektřina, vleky se pravděpodobně rozejdou později.

MezivodíMezivodí: Foto Radek Štěpán

Sněhem zasypané silnice

I ty jasně deklarují ospalost sobotního rána. Podívat se můžete na několikacentimetrovou pokrývku nového sněhu. Všechno navíc umocňuje solidní vítr, jenž smetá sníh přímo na silnici a všude kolem.

Mezivodí

Mezivodí: Foto Radek Štěpán

Další fotografie jasně dokladují krásu i úskalí zimy

Přesně tak. Můžete se pokochat fotkami krajiny, jež určitě stojí za to. Bílé království je opravdu krásné. Jen by už konečně mohlo přestat snažit. Předpovědi ale jsou tak nějak proti. Tak uvidíme. Obrázky vás ale určitě budou bavit.  

MezivodíMezivodí: Foto Radek Štěpán

Zdroj info: Autor

Mezivodí: Náhledové foto Radek Štěpán

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.