Penzion u Veverků – apartmány Protivanov

Kontakt na majitele
Penzion u Veverků - apartmány Protivanov

Penzion u Veverků – apartmány Protivanov. Nabízíme ubytování ve dvou pokojích pro 1 – 2 osob a ubytování ve třech apartmánech pro až 7 osob. V objektu je klientům k dispozici wellness s finskou saunou, chladící káď a vířivka, max. kapacita sauny i vířivky je 6 osob. K dispozici pokoj pro 1-2 osoby se sprchovým koutem a WC. Dále dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem, WC a TV. V přízemí objektu je dále samostatné ubytování v apartmánu s vlastním vchodem pro až 6 osob ve 2 ložnicích, jedna ložnice je s patrovými lůžky. Dále jsou v objektu v prvním patře dva apartmány: apartmán pro 2-4 osoby, půdní vestavba, kuchyňská linka, velká koupelna s maxi vanou,bidet ,wc
, televize, klimatizace.
Druhý apartmán je na stejném patře: mezonetový apartmán pro 2 až 7 osob,koupelna se šatnou,obývací pokoj s kuchyní a balkonem,chodba,dvě ložnice.Apartmán je plně vybavený včetně pračky a klimatizace.
Restaurace má kapacitu v lokále cca 35 míst, zahrádka s grilem cca 60 míst. Nabízíme možnost pořádání různých akcí narozenin, výročí ale i svateb. Salónek cca 20 míst. Možnost oddělit od restaurace posuvnou stěnou. Toto místo je ideální pro rodinu s dětmi. Zábava se najde samozřejmě i pro naše nejmenší návštěvníky na dětském hřišti. Zahrádka je v provozu i za nepříznivého počasí. Pohodu a příjemné prostředí zajišťuje ochranná plachta, která chrání návštěvníky před deštěm a povětrnostními vlivy. Nedaleko objektu se nachází meteorologická stanice Skály, kde je umístěný jeden ze dvou radarů pro předpověď počasí v ČR. V blízkosti jsou Sloupsko – Šošůvské jeskyně v CHKO Moravský kras. Do Boskovic můžete zavítat do westernového městečka, navštívit zříceninu hradu, zámek, židovskou synagogu a další památky. Možnosti koupání: vodní nádrž Boskovice, rybník Olšovec, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, Plumlovská přehrada, rybník Suchý, koupaliště Němčice, koupaliště Boskovice – Červenka , koupaliště Šebetov, bazén Boskovice, koupaliště Sloup, koupaliště Baldovec, Ostrov u Macochy – Ostrovský rybník, koupaliště Stražisko, koupaliště Letovice.

Detail ubytování

Cena Celoročně * Osoba / noc * 500 Kč
Kapacita 25 osob
Počet ložnic 8 ložnic
Koupelny 6
WC 6
Internet internet - wifi
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Penzion
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní a střední Morava