Pohádková chaloupka – Žďár – Máchovo jezero

Kontakt na majitele
Pohádková chaloupka - Žďár - Máchovo jezero

Pohádková chaloupka Žďár – Doksy -Máchovo jezero (12 osob).
Chalupa- státem chráněná roubenka ze starých dobrých časů. Nabízíme luxusní stylové ubytování spojené s neopakovatelnou nabídkou dalších aktivit, nabízíme celkový zážitek. Základem je profesionální discgolfové hřiště na 1.4 ha velkém pozemku- lesoparku otevřeném do lesnatého kraje. Tam naleznete i westernové tábořiště, daleký nádherný výhled včetně siluety blízkého hradu Bezděz, sroubek s grilem v lesíku, volejbalové hřiště a hřiště na fotbálek, otevřená ohniště, posezení s rozhledy, zahradní grily, trampolínu, bazén, pro děti pískoviště atd.
Chalupa leží na kraji malinké vesničky Žďár (Doksy), která je vesnickou památkovou rezervací. Roubenka nabízí ubytování pro 12 osob ve 3 ložnicích: dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj v poschodí zařízené tak, jak si chaloupka zaslouží. V přízemí sednice jako společenská místnost s krbovými kamny a přilehlou nadstandardně zařízenou kuchyní, plus dvě místa (přistýlky) ke spaní přímo na staré peci. Plně vybavená kuchyně : vařiče, trouba, myčka, mikrovlnka, kávovar, nádobí, malá a velká lednice, mrazák. Koupelna se sprchovým koutem, vanou, pračkou i dětskou vaničkou, samostatné WC. Topení je zajištěno krbovými kamny s vodním výměníkem k vytápění celé chalupy. Parkování u objektu (4 auta), případně ve vesnici (200m). U objektu je zamykatelná místnost na kola a kočárky. V objektu je k dispozici WI-FI zdarma.
Pohádková chaloupka je určena pro všechny, kteří hledají něco neobvyklého, v tomto případě je to nálada starých dobrých časů daná stylovým ubytováním v 250 let staré roubence spojená s jedinečnou nabídkou aktivit a zážitků. Ideální pro rodiny s dětmi, turisty a cykloturisty, sportovní party či party kamarádů. Pokud shrneme to co vám dá Pohádková chaloupka a co zažijete: stylové luxusní ubytování, veliké pozemky s lesoparkem, discgolfové devítijamkové hřiště, můžete hrát fotbálek i volejbal, grilovat ve sroubku i u chalupy, koupat se, využít westernové tábořiště na nedohled od chalupy s otevřeným ohněm a traperským stanem, ve stanu můžete ve vlastním spacáku i spát, k použití trampolína i několik romantických posezení s dalekým výhledem. Nezaskočí vás ani déšť, to můžete malovat keramiku či vyzkoušet, proč se Honzovi nechtělo z vyhřáté pece. Co se týká lákadel v okolí, tak jmenujme hrady Bezděz (5km), Houska (4km), Kokořín (12km), dále Sloup, Ralsko, Jestřebí, nebo rozhledny na Vrátenské hoře (5km), u Bělé pod Bezdězem (4km). Koupání ve vyhlášeném Máchově jezeře (10 km)s možností půjčit si loďky, navštívit aquaparky a pláže, projet se parníkem či na surfu. Zajímavé je i koupaliště ve Mšeně, parostrojní pivovar v Lobči, a vůbec celá oblast CHKO Kokořínsko. Je to jedinečná zvlněná krajina s borovými lesy, pískovcovými skalami a roklemi, s velkými zalesněnými plochami bývalých vojenských prostorů atd.. Okolí skutečně patří k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Čechách najít, je zde nádherně v zimě i v létě.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * Objekt / týden * 32 130 Kč
Kapacita 12 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Chalupa
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Český ráj a Kokořínsko