Rekreační dům Žeravice – Kyjov – Hodonín

Kontakt na majitele
Rekreační dům Žeravice - Kyjov - Hodonín

Objevujte krásy Jižní Moravy – VILA KRIJISOF – obec Žeravice. Přijímáme FKSP.

Rekreační dům pro až 11 osob se pronajímá jako celek, tudíž budete mít naprosté soukromí po celou dobu svého pobytu. Minimální počet ubytovaných je 8, minimální počet nocí 6 v sezoně.

K dispozici: Bazén se zastřešením, Wifi internet, Parkování, Rodinné pokoje, Masážní vana, Gril s posezením, krb v obývacím pokoji, zděná udírna s posezením.

POPIS objektu: 1/ Královský pokoj (2-3 osoby) – Nadstandardně vybavený velký pokoj s King-size manželskou postelí a možností přistýlky (plnohodnotné lůžko). Velká manželská postel (Kings Size), Lůžko navíc jako přistýlka, LCD TV s úhlopříčkou 108 cm, Wi-Fi Internet, Kosmetický stolek, Velká šatní skříň, Pokoj je přímo v přízemí v dosahu koupelny a WC.

2/ Ostatní pokoje (2 x 3 osoby) – Standardně vybavené pokoje vybavené následovně: Dvojlůžko, Jednolůžko, TV – 80 cm, Stolek, Skříně na šaty, Něco na čtení :-).

Dům má k dispozici velký zastřešený bazén, který je použitelný i v zakrytém stavu a v jakémkoliv počasí. Střechu je možno samozřejmě odsunout a užívat si sluníčka na zahradě o velikosti 1 000 m2.

Novinky k bazénu: Bazén je nyní vyhříván aktivním tepelným čerpadlem. Došlo k zavedení solného systému v bazénu, který je šetrnější k pokožce. K zasolení bazénu jsme použili vysoce kvalitní mořskou sůl, která má, dle některých odborníků, léčivé účinky na pokožku těla.

Na zahradě se nachází posezení s velkým grilem vhodným i pro malé selátko, na jehož grilování je k dispozici i motorek.

Dále je možno využít velkou udírnu v níž se taktéž nachází drobné posezení a je zde povoleno kouřit. Kuchyně je vybavena myčkou, lednicí a elektrickým sporákem s troubou. Samozřejmě je k dispozici mikrovlnná trouba, varná konvice a veškeré nádobí. Parkovat je možné zdarma před domem i v zahradě.

Kapacita je minimálně pro 4 vozy.

Okolí: Přímo v obci Žeravice a jejím bezprostředním okolí si nenechte ujít tradiční vinné sklípky, či hody a slavnosti, které jsou pro Moravu tradiční. V dosahu na kole (do cca 1 hodiny cesty na kole) – Zámek Buchlovice, Milotice, Hrad Buchlov, Strážnice – Baťův kanál, zámek strážnice. V dosahu autem (do cca 1 hodiny cesty autem) – Aqualand Moravia, Zoo Lešná – Zlín, Zámek Lešná, nádherný zámek Lednice a Lednicko-Valtický areál. V zimě je k dispozici sjezdovka s vlekem cca 10 km od ubytování.

Detail ubytování

Cena Mimosezóna * 1. * 15. * Objekt / noc * 4 490 Kč
Kapacita 11 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 1
WC 2
Internet internet - wifi
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Rekreační dům
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní a střední Morava