Apartmány Bedřichov – chalupa Jizerské hory

Kontakt na majitele
Apartmány Bedřichov - chalupa Jizerské hory

Apartmány Bedřichov – chalupa Jizerské hory. Ceny od 270,- Kč/os./noc – Volno a SLEVY po 22.06. dále !! Celoroční provoz. Ubytování Bedřichov – ubytování v 5 pěkných pohodlných apartmánech pro 2 – 8 osob s veškerým příslušenstvím (i kuchyňskou linkou, koupelnou s vanou se sprchou,WC, SAT-TV, 1 apartmán i se 2 ložnicemi a obývacím pokojem, další s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, 1 s krbem) na krásném místě, jen 80 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras (v zimě 500 metrů od lyžařských vleků a 80 metrů nebo 400 metrů od začátku značených běžkařských tras, nástup na Jizerskou magistrálu).
Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma.
Celoroční provoz, ubytování ideální v každém ročním období.

Parkování u objektu zdarma. Velká zahrada (3.000 m2), ideální rovněž pro děti. K dispozici zahradní nábytek, venkovní gril, ohniště. Dostatek místa pro každý apartmán. Na zahradě houpačky, skluzavky a prolézačky pro děti. Malý dětský bazén. Zahradou nám protéká malý potůček.
Nejbližší restaurace 50 metrů.

5 apartmánů, 2 apartmány i s oddělenou ložnicí (jeden se 2 oddělenými neprůchozími ložnicemi -3+3 lůžka- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, a jeden s 1 ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obýv. pokojem -dvojůžko-). 3 menší apartmány pro 2-4 osoby mají lůžka v obytné místnosti.

Apartmány jsou pěkné, nově zařízené, každý má vlastní zařízenou kuchyňskou linku, TV, koupelnu, a toaletu. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. Všechny kuchyňské linky jsou zařízeny mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím. Ve velkém apartmánu č. 1 je i el. sporák s pečící troubou.

V místě jsou obchody, restaurace, potraviny, tenisové kurty, bobová dráha, lanový park, bowlingové dráhy, lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy, diskotéka. V Liberci, 7km, se nachází velký krytý aquapark se zábavním centrem, dále zoologická a botanická zahrada atd.. Autobusové spojení. V okolí hrady a zámky, bývalé sklářské hutě, rozhledny.

Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, projížďky na koni, v kočáře, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada. Výborné podmínky pro cykloturistiku.
V Liberci, 7 km, se nachází největší Aquapark v Čechách, zoologická a botanická zahrada.
Krásné prostředí Jizerských hor, Bedřichov leží v jejich centrální části jako ideální východisko pro výlety.

Apartmán č.1 ca. 90m2 až pro 8 osob, s vlastním venkovním vchodem a terasou, 2 neprůchozimí ložnicemi -3+2 lůžka- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, s krbem, extra lůžko, kuchyňským koutem, koupelnou,WC, TV, wi-fi internet.
Kuchyňská linka je zařízena el. sporákem se 4 plotýnkami a pečící troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.2 (až pro 4 osoby) s kuchyňským koutem, koupelnou s vanou,WC, TV, wi-fi internet. 2 dvojlůžka v obytné místnosti. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.3 (až pro 4 osoby) s kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou,WC, TV, wi-fi internet. 2 dvojlůžka v obytné místnosti. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.4 až pro 5 osob s vlastním venkovním vchodem, ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou,WC, TV, wi-fi internet. U apartmánu je terasa.
Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

A apartmán pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelnou s vanou,WC, TV, wi-fi internet. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Středisko Bedřichov je turistickým a lyžařským centrum Jizerských hor. Naše apartmány leží na krásném místě, 80 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras. Ideální podmínky i pro cykloturistiku. V zimě jsme jen 500 metrů od sjezdovek a 80 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených běžkařských tras (nástup na Jizerskou magistrálu). V místě jsou lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy.

Detail ubytování

Cena Mimosezóna * Osoba / noc * 270 Kč
Kapacita23 osob
Počet ložnic8 ložnic
Koupelny4
WC4
Internetinternet - wifi
Domácí zvířataANO - je povolené
TypChalupa
VyužitíCeloročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblastJizerské hory