Apartmány Zelený Jelen – Stachy – Šumava

Kontakt na majitele
Apartmány Zelený Jelen - Stachy - Šumava

Apartmány Stachy – ubytování ve dvou zbrusu nových, čistých a útulných apartmánech, které se nachází v podhorském městečku Stachy, ležícím mezi Javorníkem a Churáňovem.

Apartmány jsou plně vybavené v kreativně-útulném stylu. Pobyt zde vám zklidní tep a zvedne náladu. K dispozici je apartmán Superior se saunou a tělocvičnou (140m2,4-8 osob,4+4 přistýlky) a apartmán
Standard (120m2,4-6 osob, 4+2 přistýlky).

Apartmán Superior (140m2) má kryté venkovní stání, v suterénu se nachází šatna, suchá sauna a menší tělocvična se sprchou, pračkou a sušičkou. V 1. patře pak plně vybavená kuchyň, jídelna, obývák, samostatné WC a prostorný balkon s posezením a ve 2. patře jsou dvě samostatné ložnice, prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem.

Apartmán Standard (120m2) má vnitřní garáž s úložným prostorem, pračkou a sušičkou. V 1. patře se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, prostorným balkonem s posezením, koupelnou s WC a sprchovým koutem a ve 2. patře pak 2 samostatné ložnice a koupelna s WC a sprchovým koutem.

Oba apartmány mají také zadní terasu s výstupem na rozlehlou zahradu, kde se nachází dětské hřiště, travnaté hřiště na badminton, či fotbal a také ohniště a zahradní domek. Domácí mazlíčky prosíme neberte s sebou. Děkujeme za pochopení.

Detail ubytování

Cena Mimosezóna ZIMA * 1. * 15. * Apartmán / noc * 3 000 Kč
Kapacita 14 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 4
WC 4
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Chalupa
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Šumava a západní Čechy