Chata pro dva – Hájenka v zámeckém parku

Kontakt na majitele
Chata pro dva - Hájenka v zámeckém parku

NOVINKA – Luxusní zahradní vilka – hájenka k pronájmu pro 2 osoby (nebo 2 osoby a malé dítě). Chata je součástí areálu zámku v Lukách nad Jihlavou s nádherným anglickým parkem (19 hektarů), který je uzavřený pro veřejnost a budete mít soukromí na pikniky a rozjímání. Chata byla postavena ve dvacátých letech a nepotřebuje tak klimatizaci v létě:) Hájenka k pronájmu je v těsné blízkosti zámku, samostatně posazená v parku a skýtá veškeré soukromí. Park je dnes rezervací pro ptactvo a chráněná památka. Nabízí spoustu kouzelných zákoutí. Objekt je vkusně samostatně oplocen, přesto stále plynule zapadá do zelené zahradní masy, je citlivě opraven a zařízen starožitným nábytkem, nabízí komfort a absolutní klid. Hlavní obývací prostor má vysoký strop a 3 původní místnosti s mosaznými výraznými lustry, nyní slouží jako jeden celek, kromě koupelny. K dispozici je vybavená kuchyň s myčkou nádobí, velká televize, satelit, počítač, wifi, krb na dřevo, koupelna, venkovní posezení a gril dle výběru, moderní plynový gril, uhlí, ohniště. Plynová zahřívací věž k dispozici k sezení. Ručníky, župany, deky na zahřátí. Zahradní houpací lavice a venkovní posezení na terase vilky. Dále je k dispozici nedaleký bazén se slanou vodou 10x5m, umístěný blízko pod domečkem a zámkem. Lehátka, slunečníky. Výjimečnost tohoto místa je neopakovatelná. Privátní prohlídka zámku, plus pobyt v zámeckých interiérech možný po dohodě.
Jezdecká stáj v absolutní blízkosti. Možná lekce pro začátečníky a seznámení s koňmi, pro jezdce vyjížďka v terénu za poplatek. V okolí: Přímo u zámku (150 m) vede nádherná Inline stezka Luka nad Jihlavou podél řeky Jihlavy. Dále přímo v městečku Luka nad Jihlavou je Koupaliště, Restaurace Kolnička, zřícenina Rokštejn (8.1 km), Jihlava – nákupní a zábavné centrum City Park s multikinem, Vodní ráj (aquapark), Jihlavské katakomby, ZOO Jihlava, Telč – historické jádro města je cennou městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Třebíč – Polanka (bazény), Laguna – aquapark, lanové centrum, židovské město (UNESCO) a nedaleko rozhledna Pekelný kopec. Těšíme se na Vás u nás.

V okolí: Přímo u zámku (150 m) vede nádherná Inline stezka Luka nad Jihlavou podél řeky Jihlavy. Dále přímo v městečku Luka nad Jihlavou je Koupaliště, Restaurace Kolnička, zřícenina Rokštejn (8.1 km), Jihlava – nákupní a zábavné centrum City Park s multikinem, Vodní ráj (aquapark), Jihlavské katakomby, ZOO Jihlava, Telč – historické jádro města je cennou městskou památkovou rezervací a je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Třebíč – Polanka (bazény), Laguna – aquapark, lanové centrum, židovské město (UNESCO) a nedaleko rozhledna Pekelný kopec. Těšíme se na Vás u nás.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * 1. * 1. * Objekt / noc * 4 100 Kč
Kapacita 2 osoby
Počet ložnic 1 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Chata
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Vysočina