Chata u Berounky – Nezabudice – Křivoklátsko

Kontakt na majitele
Chata u Berounky - Nezabudice - Křivoklátsko

Útulná řadová chata ideální pro trávení dovolené pro 2 nebo 4 osoby v klínu křivoklátských lesů nabízí pestrou paletu zážitků. V srdci kraje spisovatele Oty Pavla s přímým výhledem na meandrující řeku Berounku můžete po pár krocích usednout v nedalekém hostinci U Rozvědčíka, spisovatelem proslaveném v jeho povídkách, a poručit si některou ze specialit české kuchyně. Nebo jen zaskočit do bufetu „na stojáka“, případně si poslechnout některý z pestrých koncertů, které tu v létě někdy pořádají. Můžete si připravit i vlastní pochoutky na grilu v sezení na otevřené terase, která se nachází přímo nad potůčkem nebo na ohništi na zahradě. V parném létě přijde vhod osvěžující zahradní sprcha nebo jen pohoupání na lavicové houpačce. Večer můžete pozorovat hvězdy nad hlavou, které jsou v této oblasti krásně vidět.
Chata nabízí ubytování ve dvou místnostech: ložnici (manželské dvojlůžko) a obývacím pokoji s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Nabízí plně vybavenou kuchyňku s lednicí, v koupelně sprchový kout a WC. Praskající oheň vykouzlíte v krbových kamnech, dřevo máte k dispozici bez příplatku. Pitná voda je přiváděna z vlastního vrtu. Ekologické přípravky jsou rovněž k dispozici zdarma (s výjimkou šampónu), čištění odpadních vod zvládá malá čistička.
Chata je určena ideálně pro 2 osoby, maximálně pro 4 (např. rodinu se dvěma většími dětmi). Odpočinkový přístav zde naleznou např. vodáci, rybáři, cyklisté či vášniví houbaři. V dojezdovém okolí se nachází nepřeberně míst k navštívení a relaxování: hned několik možností koupání od přírodního v Berounce na jezu až po koupaliště a aquaparky, hrady od majestátního Křivoklátu až po tajemné zříceniny jako Týřov, muzea, kouzelné přírodní lokality, protkané cyklostezkami a značenými turistickými trasami. Můžete si půjčit loď, pronajmout tenisový kurt, seznámit se s keltskou kulturou, zkoumat trilobity nebo jen chodit po stopách Karla IV. či Oty Pavla. Podrobnější nabídka níže.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * 14. * 14. * Objekt / týden * 10 900 Kč
Kapacita 4 osoby
Počet ložnic 2 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Internet
Domácí zvířata
Typ Chata
Využití Pouze část roku, Letní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Velikonoce
Rekreační oblast Střední Čechy