Chaty a Tiny house – Dlouhá řeka – Buchlovice

Kontakt na majitele
Chaty a Tiny house - Dlouhá řeka - Buchlovice

Nabízíme ubytování ve 3 útulných chatkách a Tiny house na samotě u lesa, kde si užijete dokonalý klid a pohodu v náručí přírody. Poloha v rekreační oblasti Chřibské lesy, nedaleko středověkého hradu Buchlov, v samotném srdci Slovácka na jižní Moravě.

Chatky jsou vybaveny kvalitními futony pro pohodlný spánek, plně vybavenou kuchyňkou, jídelním stolem, prostorným sprchovým koutem a toaletou. Každá chata má venkovní posezení a gril. Na pozemku je společné ohniště, kde si můžete užít přátelské večery. Další možnost ubytování je Tiny House s koupacím sudem, který stojí osamoceně u lesa a zaručuje naprosté soukromí. Je vybaven futonem pro 2 osoby, kuchyňkou s varnou plotýnkou, ledničkou a kávovarem. Sociální zařízení zahrnuje koupelnu se sprchou a separační toaletou. Tiny House je zateplený a určený k celoročnímu využití, topení je řešeno kamny na dřevo, které vám nachystáme.

Celkem je k dispozici 3x chata (každá chata pro až 6 osob) a Tiny House (pro 2 osoby), celková kapacita je tedy až 20 osob. Chaty se nachází u lesa na zelené louce v údolí, kde protéká potok Dlouhá řeka. Celková kapacita lůžek v areálu je 20 osob, což činí naše místo ideálním pro pořádání akcí pro rodinu a přátele, oslavy nebo společné pobyty.

Pro milovníky aktivního odpočinku jsou v okolí dostupné cyklistické trasy, které vás zavedou do nejkrásnějších zákoutí přírody. Nadšenci horolezectví si mohou vyzkoušet své dovednosti na nedalekých skalách, jako jsou Zbojník, Karlova skála, Trpasličí a Osvětimanské skály, Kozel nebo Čertova skála. V okolí můžete navštívit královský hrad Buchlov nebo barokní zámek s krásnou zahradou v nedalekých Buchlovicích. K odpočinku a návštěvě zvou také nedaleké lázně Leopoldov, kde pramení sirnaté prameny známé svými blahodárnými účinky. Dalším z pokladů naší lokality jsou čisté lesní studánky, které se nacházejí v okolí, nejbližší jsou Studánka Šanderka nebo Račí studánka. Tyto prameny čerstvé vody jsou ideální pro osvěžení během vašich výletů nebo pro načerpání sil po náročném dni.
Okolí: hrad Buchlov, zámek Buchlovice, Velehrad, Živá voda Modrá, lyžařské středisko Stupava, Ranč Kostelany, Rozhledna Brdo..

Těšíme se na Vaši milou návštěvu.

Detail ubytování

Cena Celoročně * Objekt / týden * 13 800 Kč
Kapacita 20 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 4
WC 4
Internet
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chata
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní a střední Morava