Horská chata na Suché u Jáchymova

Kontakt na majitele
Horská chata na Suché u Jáchymova

Horská chata na Suché u Jáchymova – ubytování Krušné hory. Chata je ideálním místem pro milovníky sportu, turistiky, lyžování i cyklistiky. Nachází se v klidném a krásném místě v blízkosti Klínovce, nejvyšší horou Krušných hor, s možností celoročního využití.

Prostorná chata má 3 podlaží.
* V přízemí je společenská místnost, koupelna s wc a sprchovým koutem, místnost na lyže a kola, vchod na spodní terasu.
* V patře je hlavní vchod, chodba, vybavená kuchyňka spojená s obývacím pokojem, mini ložnice s jednou postelí, vchod na horní terasu, schody do podkroví.
* V podkroví jsou dvě ložnice, v každé jsou dvě postele.

Vytápění zajišťuje elektrický kotel. Pouhých pár minut jízdy autem od chaty jsou dostupné radonové lázně Jáchymov nebo dolní stanice lanovky Skiareálu Klínovec. Pro pěší turisty stejně jako pro milovníky Nordic Walkingu je v okolí mnoho zajímavých míst a spousta ideálních tras. Region dále nabízí možnosti výletů autem nebo vlakem za zajímavostmi Jáchymova i Karlovarského kraje. V okolí našeho objektu naleznete celou řadu příležitostí k lyžování. V Jáchymově naleznete 3 vleky vhodné pro začínající lyžaře. V dostupnosti několika kilometrů je celá řada dalších lyžařských areálů včetně německého Fichtelbergu. Jednou z velkých výhod Krušných hor jsou velmi dobré ceny za lyžování a vysoká kvalita sjezdovek. Těšíme se na Vás u nás.

Detail ubytování

Cena Celoročně * Objekt / týden * 9 000 Kč
Kapacita 6 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 1
WC 1
Internet
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chata
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Krušné hory a České středohoří