Penzion U Třeboňského kola – ubytování Třeboň

Kontakt na majitele
Penzion U Třeboňského kola - ubytování Třeboň

Penzion U Třeboňského kola – ubytování Třeboň. Penzion U Třeboňského kola najdete v jižních Čechách, v lázeňském městě Třeboň.

Jsou pro vás připravené útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou Vám pro celý penzion tři společné kuchyňky s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a základním nádobím (hrnečky, talířky, příbory).

Dále nabízíme ubytování ve třech nových apartmánech. Apartmán se skládá ze dvou ložnic, které jsou od sebe odděleny dveřmi, soc. zařízením a kuchyňským koutem (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba vč. základního nádobí).


MOŽNOSTI STRAVOVÁNÍ
Využít můžete společenskou místnost s plně vybavenou kuchyní ke společnému posezení nebo přípravě stravování ve vlastní režii. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází domácí pekárna, několik obchodů a restaurací. Nabízíme možnosti snídaní, pro min. 10 osob. Nutno objednat předem.


PARKOVÁNÍ A ZAHRADA
Parkování je možné v uzavřeném dvoře v penzionu za poplatek 100 Kč/noc – (nutná rezervace, kapacita omezena) nebo na parkovišti před penzionem zdarma. Na zahradě najdete také kryté posezení a prostor pro děti. Dále pak uzamykatelná kolárna sloužící k bezpečné úschově kol, kočárků, nosičů na kola atd.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * 2. * 27. * 2 - lůžk. pokoj / noc * 1 200 Kč
Kapacita 57 osob
Počet ložnic 16 ložnic
Koupelny 16
WC 18
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Penzion
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní Čechy