Hledáte stylové ubytování na Žižkově? Máme pro vás tip

Hotel Three Crowns

Praha především v letních měsících láká tisíce turistů z celého světa. Vždyť navštívit tady lze spousty různých pamětihodností a atrakcí. Vyrazit můžete jak třeba na prohlídku pamětihodností typu Karlova mostu či Národního muzea a Pražského hradu, tak i do ZOO, případně navštívit aquaparky anebo různé akce, jež se přes léto konají. Určitě byste ještě před návštěvou hlavního města měli řešit ubytování. My vám s tím úkolem pomůžeme a doporučíme hotel přímo na Žižkově.

Hotel Three Crowns

Žižkov má své genius loci

Je to až k nevíře, ale na konci 19. století patřil Žižkov k největším českým městům. K jeho připojení k Praze došlo až v roce 1922. Vždyť v dobách minulých sedávaly v místních hospůdkách osobnosti, jakými byli Jaroslav Hašek, Vlasta Burian či Jaroslav Ježek. V dnešní době má původně dělnická čtvrť zcela specifický charakter a od ostatních částí Prahy se liší právě svou osobitostí. Pokud e zde ubytujete, budete mít Prahu jako na dlani a dostat se budete moci za chvíli kamkoli.

Hotel Three Crowns

Hotel Three Crowns nabízí stylové ubytování

Naším tipem na ubytování v Praze, a to konkrétně na Žižkově, je hotel Three Crowns. Nachází se přímo v srdci této čtvrti v lokalitě, kdy byla v minulosti tradiční místní pivnice. Jinak se tento hotel v Praze na Žižkově vyznačuje nejmodernějším vybavením a pestrou plejádou nabízených služeb. Mimo jiné se tady nachází lobby bar s letní i zimní zahrádkou.

Hotel Three Crowns

Je libo konference? Proč ne?

Mimo jiné také tento hotel v Praze 3 nabídne i konferenční prostory špičkové kvality. Rozloha jednotlivých místností činí 20, 30 a 70 m². Jejich kapacita činí 15, 30 a 60 osob. V konferenčních prostorách se nachází mimo jiné veškerá potřebná technika, vysokorychlostní internet a zkrátka vše, co je zapotřebí k hladkému průběhu konference. Samozřejmostí jsou i komplexní zařízení cateringu a další služby.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.